Zpět na články

Den zdraví

Letos se uskutečnil již třetí ročník Dne zdraví v KPMG. Proč KPMG Den zdraví pořádá, jak probíhá a co jsme si nejvíc užili?

Proč den zdraví?

Celodenní sezení u počítače se na zdraví podepíše. Proto KPMG organizuje každý rok Den zdraví, během kterého máme možnost účastnit se seminářů na téma zdraví nebo zdravotní péče, nechat se namasírovat nebo si nechat diagnostikovat organismus.

Je libo seminář?

Že se něco děje je poznat hned po vstupu do budovy. Zasedačky jsou plné lidí a všude je frmol. Letos jsme měli možnost poslechnout si přednášky na téma zdravé výživy, psychologie stresu, cesty peněz zdravotnictvím nebo se vzdělat o tom, jak pracovat na zdraví svých zad.

A nebo radši masáž?

Nejpopulárnější jsou ale individuální aktivity - můžeme se nechat zdarma namasírovat, nechat si vyšetřit plosky nohou nebo změřit složení těla, k dispozici je i konzultace s psycholožkou a koučkou. S kolegyní Helenkou jsme šly na edukaci o dentální hygieně, kde jsme se na velkých kusadlech učily správné metodě čištění zubů a nakonec jsme si odnesly i balíček s různými druhy kartáčků.

Co bylo na letošním dni zdraví nejlepší?

Ne moc překvapivě byl ale největší zájem o koutek s jídlem. Všichni jsme si užívali možnost dát si fresh nápoj nebo ručně vyráběnou ovocnou zmrzlinu. Těch jsme se tak najedli, že jsme ani neměli hlad jít na oběd, ale za to jsme byli plni energie! Možná nám tím chce zaměstnavatel naznačit, že bychom měli jíst ovoce častěji:)

Den zdraví

Volné pozice