Zdeňka Škodová

Zdeňka Škodová

VŠB – Technická univerzita Ostrava

Co studuji?
Nyní jsem ve druhém ročníku navazujícího magisterského studia na oboru Účetnictví a daně na Ekonomické fakultě Vysoké školy báňské - Technické univerzity v Ostravě.
Kde mě nejčastěji najdeš?
Nejčastěji jsem k zastižení ve škole, jelikož nerada zameškávám i nepovinné přednášky a cvičení. Často jsem k zastižení taky v práci (ostravské pobočce KPMG).
Kam spolu můžeme zajít pokecat?
Na ostravském náměstí a v okolí ekonomky je hned několik pěkných kaváren, restaurací a hospod, takže se stačí domluvit a můžeme vyrazit pokecat. :)
S čím ti můžu pomoci?
Jestli máš nějakou otázku ohledně KPMG, ať už k nabídce pracovních pozic, výběrovému řízení nebo třeba náplni práce studenta na stáži v auditu, jsem tady pro tebe. 😊
Jak mě můžeš kontaktovat?
Kontaktovat mě můžeš na ambasadorském emailu, na mém Facebooku nebo i osobně na ulici či ve škole.
Co dělám mimo školu?
Peču, vařím, ráda si přečtu knížku z oblasti rozvoje osobnosti nebo hlídám některé z mých synovců a neteří. Nejsem velký sportovec, ale na naše beskydské vrcholky taky občas vyrazím.
Jaké mám pracovní zkušenosti?
Od patnácti jsem prošla několika letními brigádami od smažení langošů po točení zmrzliny a zahradničení. Poslední 4 roky jsem měla brigádu při vysoké škole v knihkupectví a jelikož jsem chtěla konečně něco z oboru (a podařilo se), tak jsem teď na stáži v KPMG v oddělení auditu.
Jaký je můj největší životní úspěch?
Myslím, že ty největší úspěchy a důležité momenty v životě na mě ještě čekají. Co se týče školy, tak určitě dokončení bakalářského studia.
Moje rada do života:
Každý je svého štěstí strůjce.