Výběrové řízení

Chceš s námi vyrůst?

V KPMG získáš už za pár let maximum znalostí a zkušeností do kariéry v byznysu a financích. Pokud už teď víš, co přesně tě baví, skvělé ‑ u nás na sobě můžeš začít pracovat od prvního dne. Pokud ses zatím o tom, co chceš jednou dělat, nerozhodl/a, nevadí ‑ začni třeba v auditu nebo si v poradenství vyzkoušej projekty s různými týmy.

Dbáme na to, abychom si s kolegy sedli nejen profesně, ale i lidsky. Proto si každého kandidáta i jeho znalosti prověříme. Výběrové řízení do našich oddělení mohou být rozdílná, většinou se ale uvidíme alespoň dvakrát. Zní to asi trochu děsivě. Ale neboj ‑ poradíme ti, jak se perfektně připravit, a navíc je to docela zábava.

Jaký je postup?

1. Přihláška

Vyber si pozici, která tě zaujala, a vyplň přihlášku. K ní připoj svůj životopis i pár vět o tom, proč bys s námi chtěl/a vyrůst nebo co tě v poslední době v oboru zaujalo. Nenajdeš-li pro sebe vhodnou pozici, napiš nám na recruitment@kpmg.cz.

2. Online testy

Nejprve otestujeme tvé analytické a logické myšlení a úroveň angličtiny v online testech. Přístupy ti pošleme do e-mailu, takže si je budeš moci udělat z pohodlí domova nebo z dovolené. Než se do toho pustíš, můžeš se připravit nanečisto s naší bezplatnou appkou Test2Job.

Stáhnout na AppStore Stáhnout na GooglePlay

3. Výběrové řízení

Pokud úspěšně zvládneš online testy, přijde na řadu tvůj Den D!

Pokud úspěšně projdeš testy, konečně se seznámíme osobně. V KPMG máme různá oddělení, proto i výběrová řízení do nich vypadají trochu jinak. Vždy se ale seznámíš s kolegy z oddělení, do kterého se hlásíš, i s těmi z HR. S týmem nebo samostatně vyřešíš odbornou případovku nebo úkol a strávíš s námi nějaký ten čas, abychom se lépe poznali a probrali vzájemná očekávání. Pokud uspěješ, nabídku od nás dostaneš do dvou dnů.

Nezapomeň, že po uchazečích nechceme roky zkušeností ani dokonalé teoretické znalosti. Hledáme učenlivé, talentované a fajn lidi, se kterými si budeme rozumět.

4. Welcome party a tvůj první den

Když všechno klapne, tvůj nástup do KPMG oslavíme v červnu na tradiční Welcome party na naší terase. Tam se seznámíš s novými kolegy i vedením společnosti. V úvodních týdnech po nástupu tě profesně připravíme na tvou novou roli. Nervozita? Není nutná ‑ bude to jízda!