Výběrové řízení v KPMG

Výběrové řízení v KPMG

Chceš s námi vyrůst v KPMG?

Věříš, že tvoje místo jednou bude ve světě financí? Chceš mít přehled nejen o tom, co se děje ve světě byznysu na českém, ale i na mezinárodním poli? Práce v KPMG Česká republika je tedy pro tebe to pravé.

Dbáme na to, abychom si s kolegy sedli nejen profesně, ale i lidsky. Proto si každého kandidáta i jeho znalosti prověříme. Poradíme ti, jak se na výběrové řízení připravit, uspět a nastartovat hvězdnou kariéru ve světě financí a byznysu s námi.

Výběrové řízení v KPMG

Vyber si pozici, která tě zaujala, a zašli nám svůj životopis včetně motivačního dopisu. Rádi uslyšíme, proč bys s námi chtěl/a pracovat.

Nejprve otestujeme tvoje analyticko-logické myšlení a úroveň angličtiny. Vše můžeš zvládnout třeba z pohodlí domova. Navíc se můžeš na on-line test připravit pomocí naší zábavné aplikace Test2Job, kde si můžeš testové otázky vyzkoušet a zjistit, jak na tom jsi. Najdeš ji v obchodě Google Play nebo v AppStore. Stáhnout na App Store Stáhnout na Google Play

Pokud úspěšně zvládneš online testy, přijde na řadu
tvůj Den D!
Pozveme tě k nám na kariérní den, během kterého se konečně potkáme a navzájem se lépe poznáme. Prohlédneš si naše nově zrekonstruované kanceláře, setkáš se se svými budoucími kolegy i s ostatními uchazeči. Čekají tě interaktivní samostatné i týmové úlohy a případovky – tebe budou zaručeně bavit a my si díky nim ověříme tvé znalosti, angličtinu i práci v týmu. Nebude chybět soutěž „KPMG Ready“ o atraktivní cenu a společný oběd. V průběhu dne se nás budeš moci na cokoliv zeptat. Nemusíš se bát – hlavně buď sám sebou.

U pohovoru se setkáš s manažery/partnerem z tvého cílového oddělení a zástupcem z HR. Během rozhovoru budou mít obě strany možnost zjistit, zda se naše vzájemná očekávání potkávají.

Na co se tě (možná) zeptáme?

 • Proč sis vybral/a KPMG?
 • V jakém oddělení bys chtěl/a pracovat?
 • Co tě zajímá na financích, poradenství, auditu, …?
 • Jak si myslíš, že bude vypadat tvůj pracovní týden v KPMG?
 • Na jaké téma jsi psal/a diplomku?
 • Kolik času můžeš věnovat své práci?
 • Plánuješ vycestovat v blízké době např. do zahraničí, na Erasmus?
 • Byl/a jsi u nás na nějakém workshopu, potkali jsme se na veletrhu?
 • Na jaký svůj úspěch jsi pyšný/á?
 • Na základě kterých kritérií si budeš vybírat svého budoucího zaměstnavatele?
 • Máš na nás nějaké otázky?

Pokud uspěješ ve výběrovém řízení, do 48 hodin obdržíš pracovní nabídku. Tvůj nástup do KPMG oslavíme v červnu na tradiční Welcome party na terase naší budovy, kde se seznámíš s novými kolegy a vedením společnosti. V úvodních týdnech po nástupu tě profesně připravíme na tvou novou roli.
Moc se těšíme na setkání s tebou!

Pokud uspěješ ve výběrovém řízení, do 48 hodin obdržíš pracovní nabídku. Tvůj nástup do KPMG oslavíme v červnu na tradiční Welcome party na terase naší budovy, kde se seznámíš s novými kolegy a vedením společnosti. V úvodních týdnech po nástupu tě profesně připravíme na tvou novou roli.

Moc se těšíme na setkání s tebou!