Vítej v KPMG!

Akce, na kterou se všichni připravují celý rok. Akce, která je jednou z nejvýznamnějších. Akce, kde nechybí skvělé jídlo, pití, ale taky skvělí lidé - my, KPMG matadoři, a hlavně naši čerství nováčci. Ano, řeč je o Welcome party!

Na střeše naší pražské budovy je jedna věc skvělá.

Je tam boží terasa s božím výhledem. V létě tu pořádáme spoustu akcí, přes jógu a pilates pro zaměstnance po interní večírky. Letos, jednoho krásného, sic trochu větrného podvečera, se nás tu sešlo celkem 120, protože jsme chtěli přivítat naše nové kolegy a kolegyně, kteří nastupují v srpnu do profesních oddělení. Všechny nové tváře přivítal náš šéf, řídící partner celého českého "kejpu" Radek Halíček, připili jsme si na úspěšný start kariéry a samozřejmě nemohlo chybět ani naše legendární skupinové foto. Pak už jsme všichni vyrazili za cateringem - na menu byly samé dobroty. A začala volná zábava.

welcomeparty18-webres-051

Tančilo se, pilo, jedlo...

... a hlavně se seznamovalo napříč všemi odděleními. Během celého večera jsme také měli možnost vyfotit se přes Printku. Je to něco jako mobilní fotokoutek. Vyfotíš se s kamarády na mobil, hodíš fotku na sociální sítě s určitým hashtagem (u nás #jdemedokpmg2018), na Printce si fotku vytiskneš a máš památku, která se ti z mobilu jen tak nesmaže.

welcomeparty18-webres-029


Troufám si říct, že už se všichni nováčci těší, až je v září vyšleme v rámci několikatýdenního školení na týden mimo Prahu do resortu Equitana. Tam se budou nejen školit, ale také stmelovat svůj tým. A my odpočítáváme dny, kdy už se tu s nimi budeme potkávat.

Fotoalbum najdeš na našem facebooku! A pokud se k nám ještě chceš přidat - stále máš možnost. :-)