Vánoční večírek - Praha vs. Brno

Jako nováček jsem musela využít příležitosti a jít omrknout náš vánoční večírek. Firemní večírky má totiž každý rád. A jelikož pracuji v brněnské pobočce, měla jsem možnost si to užít hned dvakrát, v Praze a v Brně. A jak to na každém z nich vypadalo?

Praha – jedeme ve velkém

My z Brna jsme v pátek 30. listopadu sekli s prací už v 14:00 a vydali se vlakem do Prahy. Mezi sedmou a osmou večerní jsme se pomalu začali scházet ve Fóru Karlín. Po přivítání welcome drinkem jsme šli očíhnout co vše si pro nás KPMG připravilo. V předsálí bar, uprostřed parketu taky bar a po stranách spoustu jídla a dobrot – pastva jak pro oči, tak pro naše chuťové buňky. Kromě hodování jsme nezanedbali ani zábavu. Kdo se zrovna neponořil do virtuální reality nebo nestál frontu u fotokoutku, mohl předvést své taneční kreace na parketu. Jelikož to pro mě byl nabitý den, utnula jsem to kolem druhé hodiny ranní a vydala se pěšky do hotelu – trocha čerstvého vzduchu po ránu neuškodí.

Vanocni_vecirek_2018_Praha

Brno – „rodinná“ párty

V Brně jsme zapařili o 14 dní později v kavárně Industra. Brněnský večírek byl méně formální než ten v Praze, což mu však neubíralo na kvalitě. Připraveno pro nás bylo opět dobré pohoštění – musím podotknout, že co se vína týče, Brno vyhrává na plné čáře. O zábavu také nebyla nouze. Měli jsme možnost se zúčastnit turnaje v ping pongu, stolním fotbálku a vánočního kvízu. Kromě toho jsme směli nahlédnout do „zákulisí“ kavárny, kde se odehrávají nejrůznější workshopy. Speciálně pro KPMG Industra připravila laserové vypalování do dřeva. Mohli jsme si nechat vypálit třeba vločku nebo srdíčko a mít tak památku na skvělý večer. Tak jako z Prahy, přikládám i za Brno malou ukázku z fotodokumentace celého večera od Simči Koprlové.

Vanocni_vecirek_2018_Brno

V Praze i Brně jsem si to užila na maximum, a předpokládám, že můžu mluvit i za své kolegy, že symbolického vítěze mezi večírky nelze vyhlásit – oba byly parádní :-)