Zpět na články

To je naše HolKa aneb do práce lodí?

Přesouvání se do budov pražských kanceláří finančních institucí se někomu může zdát otravné. Co kdybych vám ale řekla, že jezdím do práce lodí?

Banka, kterou jsme auditovali, sídlí u Karlínského náměstí v pátém patře hned vedle řeky s krásným výhledem na Prahu. Audituji a najednou spatřím obrovský parník téměř hned vedle budovy. Oznámím to kolegům, kteří se okamžitě chytají iniciativy a vyhledávají možný přívoz, který by nás další den dopravil do práce.

Máme sraz v 7:50 na Pražské tržnici a společně odcházíme k nástupišti, odkud již vidíme přijíždějící loď jménem HolKa. K našemu překvapení to není žádná kocábka, ale luxusní lodička s koženými sedačkami pro cca 20 lidí. Pozdravíme se s kapitánem, ukážeme mu OPENCARD a spokojeně usedáme do pohodlných sedaček. Sluníčko svítí, loď pomalu startuje a my jsme šťastní, že máme zase jednou zakázku, která se tímto stává obzvlášť nevšední. :-)

Pokud byste chtěli této skvělé možnosti přepravy také využít, tak se přívoz nachází 10 minut od KPMG a můžete ho využít třeba na oběd - vyhlášenou PHO BO vietnamskou polévku v Holešovické tržnici. Cesta lodí trvá 3 minuty, takže se na místo dostanete daleko rychleji než běžnou suchozemskou cestou. Prostě lodní přepravu po Praze za Audit finančních služeb určitě doporučujeme. :-) Vyražte, stojí to za to!

Volné pozice