Tax & Legal Group Meeting

O tom, že máte možnost si po nástupu do daňového oddělení vyzkoušet všechny skupinky, jsme už na blogu psali několikrát. Bez ohledu na to, kterou si nakonec zvolíte, budete mít i nadále příležitost se s ostatními kolegy – daňaři – formálně i neformálně potkávat.

Akce daňového oddělení

Jednotlivé daňové skupinky si pořádají svoje různá mimopracovní setkání. Například společný oběd, večerní karlínský Oktoberfest či nejrůznější sportovní a kulturní kratochvíle. Takovým zlatým hřebem každého pololetí je však událost, na které se potkají všichni daňaři spolu s kolegy z oddělení KPMG Legal, se kterým jsou v úzké spolupráci. Tato akce se nazývá Group Meeting a koná se 2x ročně, vždy na podzim a na jaře.

Co je to Group Meeting?

Já jako nováček jsem měla možnost zažít právě ten podzimní, a tak vám můžu z vlastní zkušenosti popsat, jak to probíhalo. KPMG funguje na bázi tzv. fiskálního roku, který se právě na konci září uzavírá. Tudíž se na podzimním meetingu probírá zejména to, jak se během uplynulého období firmě dařilo, co se povedlo či nepovedlo a na co je třeba se do budoucna zaměřit.

Group meeting má ale také svou příjemnou neoficiální část, kdy se s kolegy dobře najíme, napijeme a případně i zavlníme na parketu. Protože se akce tentokrát konala v italské restauraci, odpovídal tomu také catering. Největší úspěch měly velké italské pizzy různých druhů. O zábavu se postaral DJ, který nám ochotně hrál i písničky na přání, a našeho rozhýbání v rytmu salsy a bachaty se ujal profesionální taneční pár. Třešničkou na dortu byl (jako každoročně) tématický dresscode, který měl letos podobu zakryté či ozdobené hlavy. K vidění tak byly nejrůznější paruky, čelenky, klobouky a další hučky. Musím podotknout, že některé obzvláště kreativní a velmi vtipné.

Co nás čeká na jaře?

Tak především druhý Group Meeting, na který se už teď velmi těším. Na rozdíl od toho podzimního je koncipován jako výjezd mimo Prahu s možností přespání. Takže zábavě můžeme věnovat doslova celou noc. V oficiální části budeme pak místo celého roku hodnotit aktuálně uplynulý fiskální půlrok.

Jak vidíš, tak i u nás v oddělení Tax to není vždy jenom o práci.

Co takhle se s námi vydat na jarní Group Meeting? Podívej se na seznam volných pozic a dej nám o sobě vědět!