Sportujeme v Legalu

Myslíte si, že advokacie a sport nejdou dohromady? U nás ano! Abychom si odpočinuli od sezení v kanceláři, podnikáme s kolegy z KPMG Legal po vzoru hesla „sportem ke zdraví“ celou řadu sportovních aktivit.

Běhání

Již tradičně se účastníme Pražské štafety 4x5 km. Loni jsme sestavili 3 týmy, letos nás poběží neskutečných 5 týmů. Netrháme žádné rekordy, je to pro nás spíše společenská událost, ale o to víc nás to baví! V rámci příprav na další ročník štafety jsme dokonce začali chodit i společně běhat o středeční obědové pauze.

57113133_435211843898818_6128621720950538240_n

Plavání

Kromě toho pořádáme pravidelné páteční plavecké tréninky, kde si každý může přijít zaplavat a zlepšit techniku pod vedením naší skvělé trenérky, akvabely a kolegyně Káji.

„Game of Floors“

Aby toho nebylo málo, tak jsme v poslední době začali soutěžit, kdo v týdnu ujde nejvíce pater po svých. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že přimět se vyjít do šestého patra po schodech, když bych mohl v klidu jet výtahem, není zdaleka tak jednoduché, jak se možná zdá.

Další možnosti sportovního vyžití

Tímto u nás možnosti sportovního vyžití zdaleka nekončí. Zejména dámy jistě ocení pravidelné lekce jógy a pilates na naší terase, zatímco pro pány se nabízí možnost reprezentovat KPMG ve fotbale na různých turnajích a v celoroční lize.

Máte také sportovního ducha? Podívejte se na seznam volných pozic a dejte nám o sobě vědět!