Zpět na články

Seznamovák plný soutěží, oslav a italských specialit

Babí léto v plném proudu, krásné počasí a příjemná atmosféra. I s tímto si spojuji začátky v Risk Consultingu (RC). Seznámení s kolegy proběhlo během tradiční Pražské túry, která udala tón také následným setkáním v prostředí kanceláří.

Týmová túra

Pražská túra, během které mají nováčci příležitost se s kolegy neformálně seznámit, se každoročně koná na přelomu září a října. Pozvánka lákala na procházku Prahou, soutěže v týmech a společnou večeři. Podle instrukcí jsem obula pohodlnou obuv a vydala se na místo setkání, kterým byla prosluněná Náplavka. Další zastávky včetně cíle naší výpravy jsme odhalovali postupně díky indiciím, které byly rozmístěné po centru Prahy. Každá se tematicky vztahovala k jinému historicky významnému místu a vyžadovala splnění nějakého úkolu. Brzy se v nás probudila soutěživost a nevyřešená nezůstala ani jedna hádanka. 

Cílová destinace

Poslední indicie dovedla všechny týmy do italské restaurace. Večer se nesl v duchu výborného jídla, vína a samozřejmě skvělé společnosti. Vítězství našeho týmu, které bylo třešničkou na dortu celého dne, jsme se potom vydali oslavit do nedalekého baru. Věřím, že se všichni skvěle bavili a vítězství zase za rok obhájíme.  

Přidej se příští rok k nám. Projdi si s námi Pražskou túru a usedni na jednu z volných židlí v naší kanceláři. Vybírat můžeš z těchto pozic.

Volné pozice