Zpět na články

Se školeními se roztrhl pytel

Na podzim se se školeními v rámci KPMG roztrhl doslova pytel. Druhoroční asistenti měli možnost absolvovat pětidenní školení o aktuální daňové problematice, čtyřdenní refresh školení angličtiny s naším skvělým lektorem Grayem a já jsem v neposlední řadě měla možnost navštívit mezinárodní školení o DPH v rámci KPMG Business School, které se konalo v Budapešti.

Jelikož v rámci daňového oddělení se druhoroční asistenti plně věnují práci skupinky, které jsou součástí, není vůbec na škodu zopakovat si principy všech ostatních daní, které nemáme dnes a denně na programu. Z tohoto důvodu jsme absolvovali pětidenní školení s externími lektory, kteří nám opět oprášili a prohloubili znalosti všech daňových oblastí. Školení nás mnohdy dokázalo i znervóznit při pomyšlení, že všechny "špeky", které daně obsahují, budeme muset mít do roka pod palcem kvůli zkouškám na daňového poradce frown.

Druhé školení, které pro nás KPMG na podzim uspořádalo, bylo čtyřdenní školení Tax writting skills, které uteklo jako voda díky našemu skvělému  internímu lektorovi wink.

 

Na konci listopadu jsem měla možnost zaletět se podívat do Budapešti, kde KPMG uspořádalo mezinárodní DPH školení. Školení bylo skvělé nejen díky programu (přelomové judikáty SDEU, DPH problematika jednotlivých států EU či rozebírání DPH směrnice) a lektorům z UK, Německa a Irska, ale i v možnosti poznat kolegy z jiných KPMG kanceláří. Přece jen je jednodušší si s někým zavolat, když víte, jak vypadá a jak dobře mu v angličtině rozumíte laugh

 

 

Volné pozice