Prosincové veselení v Tax a Legal oddělení

Prosinec má v našem oddělení hned několik mimopracovních milníků, na které se těšíme už od prázdnin. V následujícím článku vám je představím.

Mikuláš

5. prosince, respektive den poté, jsme byli zvědaví, které kolegy už nepotkáme, protože si je čerti vzali do pekla. Zatím jsme ale ztráty nezaznamenali, což dokazuje vysoký charakterový standard našeho oddělení.

Vánoční večírek

Událost, na kterou se vždycky těší a intenzivně připravuje celá firma. Letos se konal v pátek třináctého v undergroundovém prostředí klubu La Fabrica. Pití teklo proudem a jídlo, které pro nás připravilo Zátiší, bylo na jedničku. Samozřejmě nechybělo ani kulturní vyžití v podobě vystoupení komiků Na stojáka a koncertů kapely J.A.R. a zpěvačky Michaely Jonczy.

Poslední středa před Vánoci

Vánoční svařáček pro Tax a Legal. V podstatě již tradiční krátké setkání v kuchyňce, kde si nad svařákem navzájem popřejeme krásné Vánoce, pochválíme si navzájem cukroví a dostaneme se do té správné vánoční nálady. Letos ho pro nás uspořádala a do posledního detailu připravila kolegyně Denisa, která to zvádla na jedničku. My ostatní jsme se pak už jen veselili a nasávali (samozřejmě atmosféru). Že tradice pečení vánočního cukroví není passé, dokazují šikovné pekařky a letos i pekaři, kteří celoročně tuto svoji superschopnost maskují jinými důležitými odbornými znalostmi, např. daňovými. Zcela objektivně ale musíme letos jakožto skokana roku v této pekařské kategorii vyzdvihnout kolegu Vojtu, který nám svými perníčky úplně vyrazil dech. Byly nejen chuťově znamenité, ale dokonce kreativně propojené s prací – za to palec nahoru. Posuďte sami, jak se povedly.

IMG_2579

Vůbec musíme přiznat, že letošní předvánoční těšení bylo hodně veselé. Třeba kolegové ze skupinky Global Mobility Services se nechali inspirovat svými belgickými kolegy a před Vánoci rozbili korporátní dresscode veselými vánočními svetry a dalšími doplňky s vánoční tématikou. Zkrátka tolik pletených sobů a červených vánočních čepic pohromadě pražská kancelář ještě neviděla.