Pro studenty

Bezplatné studium dovedností pro byznys na Youniversity.cz

Pro práci v byznysu teorie ze školy nestačí. Proto jsme pro studenty připravili bezplatný vzdělávací program Youniversity.

Deset speciálních modulů tě naučí dovednostem, jako jsou:

  • vyjednávání
  • práce se zpětnou vazbou či stresem
  • efektivní komunikace
  • networking
  • time management
  • a další

Projdeš-li úspěšně všemi okruhy, dostaneš od nás certifikát, který tvé CV pozvedne o level výš.

Hospodářské noviny pro studenty

Zajímá tě, co je nového ve světě byznysu? Ve čtecích koutcích na Vysoké škole ekonomické v Praze, na Institutu ekonomických studií na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy a na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity v Brně mohou studenti denně číst čerstvé Hospodářské noviny rovnou z tiskárny, a to zcela bezplatně – hledej KPMG Reading pointy.

Nebo raději čteš na cestě do školy či na rande? Ve spolupráci s vydavatelstvím Economia jsme studentům zařídili roční předplatné Hospodářských novin v tištěné i online verzi. Zjisti více na studijních odděleních VŠE, IES a ESF.

Filtrovaná voda a svět bez plastů

Kdo chce, aby jeho mozek zůstal fresh, musí vypít alespoň 2 litry vody denně. Na vysokých školách dostávají hlavy pořádně zabrat, proto jsme na Vysoké škole ekonomické, na kolejích na Jarově a také na Provozně ekonomické fakultě ČZU otevřeli fontány na vodu ve spolupráci se společností Filtermac. Každý z tamních studentů i zaměstnanců si nyní může natočit plnou lahev čerstvé filtrované vody zcela zdarma. Perlivé i neperlivé a hlavně bez zbytečných plastů.