Pravda o práci studenta v KPMG Legal

Máš zažitou představu o tom, že práce studenta v advokátní kanceláři je nekonečné kopírování a zakládání do spisů, doplněné o občasné pochůzky k notáři nebo do čistírny pro oblek advokáta? Tak tohle v KPMG Legal nehledejte! Přečtěte si, jak se u nás studenti práv mají.

Flexibilní rozvrh

Chceš si sám určovat, jaké dny budeš v KPMG Legal pracovat? Chceš někdy přijít třeba jen na odpoledne, protože máš dopoledne školu? U nás to není problém a ani není stanoven minimální počet dní nebo hodin v týdnu, které musíš odpracovat. Stačí se s ostatními studenty domluvit tak, aby v kanceláři byl každý den alespoň jeden student. Všichni navíc rozumí tomu, že v průběhu zkoušek je obsazení studentského rozvrhu náročnější.

Pochůzky, kopírování, skenování? U nás jen minimálně

Nemusíš se bát, na jednoduchou administrativu a pochůzky máme lidi. Co tedy budeš u nás dělat? Některé úkoly u nás budeš zpracovávat pravidelně, např. monitoring legislativních změn a nové judikatury. Jako student budeš také často připravovat elektronické návrhy k nejrůznějším institucím, jednoduchá právní podání a provádět právní rešerše pro své kolegy. Dostat se ale můžeš i k vyzývavějším zadáním, např. k účasti na celém procesu likvidace společnosti včetně přípravy veškeré související dokumentace i komunikace s klientem.

Běhání i lístky na koncert

V KPMG nám velmi záleží na rozvoji svých zaměstnanců. Jako student tak máš přístup k široké paletě interních školení, ať už jde o výuku jazyků nebo např. kurz prezentačních dovedností. Oblíbeným benefitem je i systém Kafeterie, kde můžeš body využít podle libosti např. na Multisport kartu, nebo třeba lístky na koncert. Kromě toho se můžeš zúčastnit častých firemních a společenských akcí v podobě pravidelných team buildingů, Legal drinků, běžeckých závodů a jiných akcí.

Jestli máš jakékoli otázky k práci právního studenta v KPMG Legal, neváhej se nás zeptat třeba ve skupině Vše o práci v KPMG, nebo se rovnou proklikni na aktuální seznam volných míst.