Gabriela Rousková

Petra Jalovcová

Česká zemědělská univerzita v Praze

Co studuji?
Kulturní a hospodářská studia. Je to takový mix ekonomie a antropologie.
Kde mě nejčastěji najdeš?
Nejvíce času trávím v práci nebo ve škole. Na víkendy pak většinou jezdím za rodiči mimo Prahu nebo někam s kamarády.
Kam spolu můžeme zajít pokecat?
Určitě není problém se potkat přímo ve škole, ale nejčastěji jsem k zastižení u I.P.Pavlova a Náměstí Míru.
S čím ti můžu pomoci?
Pokud se budeš chtít dozvědět více o workshopech a přednáškách, které pořádá KPMG, případně jaké pracovní příležitosti pro tebe mají, jsem ti plně k dispozici.
Jak mě můžeš kontaktovat?
Přes KMPG email nebo na Facebooku.
Co dělám mimo školu?
Mimo školu hlavně pracuji, protože "no money, no funny". Jinak chodím cvičit, podnikám něco s přáteli a ráda chodím na různé koncerty a do divadla.
Jaké mám pracovní zkušenosti?
V podstatě od patnácti let pracuji pořád. Nejdříve jsem se hodně pohybovala v gastronomii, poté jsem dělala recepční ve společnosti Shell a za nejpřínosnější pracovní zkušenost považuji pozici náboráře v České pojišťovně. Momentálně pracuji v Dopravním podniku.
Jaký je můj největší životní úspěch?
Za největší úspěch svého života považuji rozhodnutí vyjet na Erasmus do Portugalska. Tahle zkušenost mi především rozšířila obzory a zlepšila angličtinu. Získala jsem nové přátele a totálně se zamilovala do cestování a poznávání nových lidí.
Moje rada do života:
Radit by se mělo v oblastech, o kterých něco víme. Proto ze své zkušenosti doporučuji vystupovat ze své komfortní zóny a překonávat se. Jen takto se můžeme posouvat dál. Zkušenosti a zážitky jsou věci, které nám už nikdy nikdo nevezme.