Můj první teambuilding v KPMG

Možná si myslíte, že průměrný účetní a sport nejdou dohromady. My z oddělení Accounting Services & Payroll ale žádní průměrní účetní nejsme, takže jsme teambuilding na Sázavě pojali jako pořádnou sportovní výzvu. A protože to byl můj vůbec první teambuilding v životě, rozhodla jsem se o něm napsat zároveň svůj první článek na blog!

Když člověk jede na svůj první teambuilding, může mít smíšené pocity. Nebude to opruz a nuda? Co tam vlastně budeme dělat? A tak dále. Náš společný trip byl v každém případě skvělý od samého začátku: začal totiž pořádnou pozdní snídaní. Po ní jsme se rozdělili do menších skupinek, dostali rychlé instrukce o tom, co se na nás chystá, a pak už jsme se pustili do připravených úkolů. 

Postavit věž z pastiček na myši, uvázat po několikaminutovém přemýšlení kolem stromu mašli za pomocí jedné ruky nebo hádat zkomolená přísloví se ukázalo jako hračka, co ale taková hračka nebyla, bylo kupodivu pexeso, při kterém jsme se snažili najít obrázek, který nemá dvojici. Byla to ale kulišárna ze strany pořadatelů, protože tento obrázek chytře připevnili ke kmeni stromu v místě, kde jsme ho rozhodně nečekali. Dalšími úkoly bylo trefit se za pomoci flusačky špendlíkem do terče, za minutu si zapamatovat co nejvíce předmětů a každý z týmu také musel prolézt otvorem v síti. Potrápili jsme nejen tělo, ale i mozkové závity.

DSC_6124Hádej kdo

Po obědě jsme vyrazili na procházku Posázavským pacifikem. Organizátoři na cestu ukryli různé nápovědy a my podle nich měli uhádnout jména slavných osobností. Náš tým si vedl dobře a já sama byla překvapena, jak jsou na tom moje kolegyně se znalostí zeměpisu a dějepisu, protože mně osobně některé nápovědy neřekly vůbec nic.

Po poslední aktivitě přišla na řadu už jen večeře. Jedlo se, pilo a povídalo. Přidalo se k nám i několik kolegů z Brna. Bylo moc super poznat i ty, se kterými spolupracujeme jenom na dálku prostřednictvím e-mailů a telefonů.

DSC_6138Za mě se teambuilding moc povedl, určitě splnil to co se od něj asi nejvíce očekává. Tedy to, že spolu kolegové stráví den dva mimo kancelář, potkají se i v neformálním prostředí a užijí si společně hromadu srandy. Teambuilding vás sblíží i s těmi, se kterýmu jste si doposud třeba neměli moc co říct. Pokud chceš vyrazit na další výlet s námi, klikni sem a podívej se, jakou pozici ti v rámci oddělení Accounting Services & Payroll můžeme nabídnout.