Můj první group meeting

V KPMG jsem nováčkem, tedy vše co se kolem mě děje je pro mě úplně nové a zajímavé. Stejně tak jako můj první Group meeting.

Kde se tedy Group meeting koná a koho jsem tam potkala?

Tradičně se Group meeting koná v sídle KPMG v Praze. Tam jsem jela se svojí kolegyní Lůcou. Pro mě bylo na Group meetingu nejlepší, že jsem se setkala skoro se všemi svými kolegy a také s vedením našeho oddělení ASP. Byla jsem velice překvapená, kolik nás v týmu vlastně je a hlavně kolik přátelských a fajn lidí v týmu mám.

A o co na Group meetingu vlastně jde?

Především jsem byla zasvěcená do toho, jak si náš tým vlastně vede, co jsme dokázali a jestli byly naplněny naše cíle a očekávání. Také jsem se dozvěděla, co náš tým čeká v dalším roce a jaké nové zakázky jsme získali. Tyto informace byli pro mě velkým přínosem, začala jsem být totiž hrdá na to, kde pracuji. Jsme v tom, co děláme, totiž fakt dobří!

CSR v KPMG

Na Group meetingu jsem také zjistila, co znamená CSR (Corporate Social Responsibility) pro naší společnost. Musím říct - naprostá bomba! Další věc, proč jsem ráda, že mohu být součástí téhle společnosti. Teď už totiž vím, že kromě práce navíc ještě pomáháme ostatním. Snažíme se podporovat neziskové organizace, máme spoustu projektů pro školy. Velkou část z CSR věnujeme také ochraně životního prostředí. No není to super, že nemyslíme jen na sebe?

Zaměstnanci v hlavní roli

Dalším bodem jsme byli také „MY“, zaměstnanci. Na Group meetingu jsme se mohli všichni vyjádřit k tomu, co nás trápí, co se nám ve firmě nelíbí a co bychom rádi do budoucna změnili. A koho nenapadl žádný návrh nebo stížnost hned nebo se styděl vyjádřit svůj názor přede všemi, mohl následně využít GPS. Je to takový náš dotazník, kde můžeme vyjádřit své názory a třeba případné návrhy na zlepšení. A co je na tomto dotazníku nejlepší? Především to, že je zcela anonymní, takže všichni mohou být upřímní. Největší parádou však je, že se těmito návrhy a stížnostmi naše vedení opravdu zabývá a snaží se udělat náš život v KPMG komfortnější. No, nemáme se my zaměstnanci v KPMG jako v bavlnce?