Moje nejoblíbenější benefity

Už byla napsána hromada článků o všemožných benefitech, které provází práci v KPMG. Jedním ze základů našeho benefitového systému je Benefit Plus - program, do kterého na začátku každého finančního roku (tedy v říjnu) dostaneme hromadu kreditů. Kredity se dají využít všelijak, co s nimi dělám já?

Chodím do kina

Chození do kina je jedna z mých oblíbených aktivit, o to víc potěší, když člověk nemusí platit :-). Není nic jednoduššího, než si nechat vystavit benefitovou kartičku a platit s ní v kině místo kreditky. To potom ani ty špatné filmy nejsou takové zklamání.

Nenechám si ujít žádný koncert

Další super benefitovým přínosem jsou koncerty, chodila bych na ně sice i za peníze, ale pravděpodobně bych si na lístky vzpomněla na poslední chvíli, zjistila bych, že už žádné nejsou, musela bych je shánět z druhé ruky a dost bych na tom prodělala. Díky benefitům se párkrát do roka podívám po internetu, abych zjistila, co všechno se chystá za koncerty, a nakupuju hromady lístků co nejvíc předem. Potom sice nemusím řešit, jestli budu schopná sehnat lístek, ale musím se hluboce zamýšlet, na jaké bezpečné místo jsem asi ty lístky nakoupené před půl rokem uložila...

Nakupuju na internetu

Sice se nedá benefity platit všude, kde si vzpomenete, ale i pokud to nejde, pořád z toho můžete něco mít. Spousta internetových obchodů totiž poskytne zpětnou odměnu ve formě benefitových bodů v hodnotě určitého procenta vašeho nákupu. A to se přece hodí každému, obzvlášť na Vánoce!