Martina Louvarová

Martina Louvarová

Univerzita Pardubice

Co studuji?
Momentálně jsem v posledním ročníku bakalářského studia na Fakultě ekonomicko-správní, obor Management malých a středních podniků.
Kde mě nejčastěji najdeš?
Nejčastěji mne najdeš u nás ve škole, v knihovně nebo třeba ve městě.
Kam spolu můžeme zajít pokecat?
Pokud studuješ také UPCE a nebo to máš do Pardubic blízko, ideální místo na setkání bude půda univerzity. Ale jestli už máš školy dost, tak vím o pár dobrých kavárnách. :-)
S čím ti můžu pomoci?
Ráda ti zodpovím veškeré dotazy, které se budou týkat intershipu, zaměstnání, či další spolupráce, které KPMG studentům či absolventům nabízí.
Jak mě můžeš kontaktovat?
Napsat mi můžeš na kpmgupce@gmail.com, ale pokud preferuješ osobní kontakt, neboj se mne oslovit, až mě potkáš ve škole. :-)
Co dělám mimo školu?
Ráda vařím a peču, o to raději z kvalitních surovin. A protože bydlím na vesnici, snažím se pěstovat i nějakou vlastní zeleninu nebo třeba ovoce. Ráda si taky zacvičím jógu. A cestování samozřejmě nesmí chybět.
Jaké mám pracovní zkušenosti?
Pracovní zkušenosti mám v oblasti sociálních médií a CRM. A již skoro tři roky pracuji jako trainee v účetním oddělení v jedné výrobní společnosti.
Jaký je můj největší životní úspěch?
Doufám, že na podobné otázky budu moci brzy odpovědět stručně: první titul ;-)
Moje rada do života:
Jak kdysi řekl Henry Ford: „The only real mistake is the one from which we learn nothing.“ Takže nebojme se chyb, učme se z nich :-)