Volné pozice

Management Consulting

Na vysoké jsem svou budoucnost ještě viděl s bílými ponožkami v sandálech jako „ajťák“ zahrabaný mezi rozbitými počítači. Půl roku trvalo mému kamarádovi z KPMG, aby mě přemluvil přihlásit se na stáž do týmu Business Intelligence & Data Analytics. Ze školy jsem měl o datech jen teoretické základy, všechno, co jsem potřeboval, jsem se postupně učil až v práci na specifických projektech. Dnes přese mě jako manažera prochází většina projektů zaměřených na data. Na to, jak mají vypadat, jak se s nimi má pracovat, jak je využít, odkud se berou, kam se mají ukládat a jak se mají prezentovat.

Ondřej Bauer, Manager
Ondřej Bauer
Manager

Je to práce pro tebe?

Partner odpovědný za poradenské služby KPMG Petr Bučík říká, že správný konzultant musí umět dobře naslouchat a včas se vracet s odpověďmi. Takovým konzultantem se u nás staneš. Věnujeme se například Business Intelligence, datové analytice pro byznys, IT poradenství, zlepšování zákaznické zkušenosti nebo robotizaci.

Co tě čeká, až nastoupíš?

  • Téměř hned se pustíš do práce. Prostředí consultingu je plné výzev a práce náročná, o to víc tě ale bude bavit a posouvat rychle dopředu.

  • Seznámíš se s aktuálními projekty a půjdeš na první brainstorming s kolegy, šéfem i partnerem.

  • Budeš zpracovávat projektové výstupy, prezentace a chodit na důležité schůzky. Často v angličtině.

  • Začneš se učit s novými technickými nástroji a aplikacemi.

  • Budeš se vzdělávat v rámci KPMG Business School a zlepšovat své konzultantské dovednosti.