Lucie Čermáková

Lucie Čermáková

Mendelova univerzita v Brně

Co studuji?
Jsem studentkou 2. ročníku bakalářského studia na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně, obor Veřejná správa.
Kde mě nejčastěji najdeš?
Nejvíce času trávím ve škole, ať už je to v učebně, studovně, knihovně, ale třeba i v menze.
Kam spolu můžeme zajít pokecat?
Můžeme se potkat v kampusu MENDELU, kavárně, restauraci, nebo kdekoli ti to bude příjemné.
S čím ti můžu pomoci?
Pokud si nebudeš vědět rady, budeš mít jakékoli otázky, ráda ti na ně odpovím. Pokusím se ti vysvětlit, jak to v KPMG funguje, jaké jsou volné pozice a stáže pro studenty. Také tě informuji o veškerých akcích a dalších aktivitách, které KPMG pořádá.
Jak mě můžeš kontaktovat?
Pokud preferuješ osobní kontakt, neboj se mě oslovit přímo ve škole. Taky mi můžeš napsat na email kpmgmendelu@gmail.com nebo mě kontaktovat pomocí Facebooku - Łuccy Łuss. Ráda tě poznám!
Co dělám mimo školu?
Mimo výuku se aktivně zapojuji do činností PR oddělení fakulty. Podílím se na tvorbě fakultního měsíčníku PEF Times. Ve volném čase ráda jezdím na výlety, sportuji, trávím čas s přáteli, ale také ráda nakupuji oblečení! :-D
Jaké mám pracovní zkušenosti?
Moje dosavadní pracovní zkušenosti byly zatím jen brigády. Pracovala jsem v obchodě, byla v týmu hostesek, dokonce jsem i chvíli doučovala mikroekonomii. Každým rokem jezdím jako vedoucí na dětské letní tábory.
Jaký je můj největší životní úspěch?
Mým největším životním úspěchem je asi to, že jsem dostala příležitost být ambasadorkou KPMG na mojí univerzitě. Na dalších úspěších již pilně pracuji. :)
Moje rada do života:
Buď sám sebou!