Zpět na články

KPMG na benefičním turnaji Ligy lidských práv

Zástupci KPMG z moravských poboček se v červnu už počtvrté zúčastnili benefičního turnaje Ligy lidských práv, jehož výtěžek putoval na neziskový projekt Férová nemocnice.

Fotbal

Fotbalový tým prošel oproti minulému roku drastickou generační obměnou a naše sestava se výrazně omladila. Možná i proto jsme měli všichni ještě větší hlad po vítězství!

Turnaj jsme začali vydřeným vítězstvím 2:1 nad loňskými vítězi z FNZ, načež třetina týmu okamžitě vyrazila do obchodu kupovat novou obuv, protože milované kopačky z 9. třídy „od Ježíška“ překvapivě nevydržely tempo zápasu. S půlhodinovým zpožděním dorazil dokonce i Tomáš Raputa, přestože absolvoval večer před turnajem svoji rozlučku se svobodou (respect!).

I v dalších zápasech se nám dařilo až nad očekávání dobře a nakonec jsme vyhráli celou naši skupinu. V semifinále jsme pak přejeli OSŽ a ve finále na nás čekal našlapaný mezinárodní tým IBM. Po velkém boji jsme prohráli 1:2 a obsadili tak konečné druhé místo.

Beach-volejbal

Paralelně s fotbalovými zápasy probíhal turnaj žen v beach-volejbalu. Tým složený ze zástupkyň ostravské a brněnské auditní pobočky a daňového oddělení se prezentoval překvapivě sehraným dojmem a po velkém boji pro sebe urval krásnou bronzovou medaili.

To nejdůležitější ale bylo, že jsme si všichni užili výživný sportovní den pod hlavičkou KPMG a hlavně že se pro Férovou nemocnici vybralo téměř 500 000 Kč!

Volné pozice