KPMG Legal má nový web

Advokátní kancelář KPMG Legal právě zahájila ostrý provoz nových webových stránek. Jsme na ně náležitě pyšní, proto tě s nimi musím seznámit také!

Na novém webu se mimo jiné dozvíš, jakým oblastem práva se u nás věnujeme. Zajímá tě například pracovní právo, transakční poradenství nebo právo v oblasti inovativních technologií? Pak jsi na správném místě a mohl/a by ses k nám rovnou přihlásit jako koncipient!

Naše publikace

Zároveň zde najdeš odkazy na námi publikované články nebo příspěvky na twitteru. Doporučuju aktuálně například článek naší kolegyně Lindy na téma “Responsibility of the Robot or else Law of Artificial Intelligence”, za který byla oceněna titulem talent roku v rámci žebříčku Právník roku.

Celý tým

Prohlédnout si na webu můžeš i všechny členy našeho týmu, tedy nejen naše zkušené advokáty, ale i advokátní koncipienty a stážisty. Na řadě projektů však úzce spolupracujeme i s odborníky z jiných oddělení, například s daňovými poradci. To je podle mě i velká výhoda naší kanceláře - že se podíváš pod ruce i kolegům s jinou agendou a naučíš se tak zase o něco víc.

SS_kpmglegal

Kariéra

Možná nejzajímavější záložkou je ale kariéra, kde nalezneš otevřené pozice, na které právě hledáme nové kolegy. Jak jsem už psal výše, právě hledáme koncipienta, tak si prohlédni náš web, poznej nás lépe a dej o sobě vědět! :-)