Kde mají hledat práci studenti práv?

Věděl jsi, že na právnických fakultách se pravidelně pořádají veletrhy pracovních příležitostí? A proč se jich zúčastnit? Zejména proto, že jde o skvělou příležitost, jak se potkat nejen se zkušenými advokáty, ale i s juniorními kolegy a zástupci studentských pozic, a dozvědět se víc o práci v advokátní kanceláři.

Veletrhů pořádaných na právnických fakultách se účastní i zástupci advokátní kanceláře KPMG Legal. Aktuálně jsme koncem listopadu navštívili veletrh Job Fair Kontakt 2017 pořádaný na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Zde jsme se například zapojili do moderované diskuze se zástupci dalších velkých advokátních kanceláří a samozřejmě zodpovídali veškeré dotazy studentů, kteří se zastavili u našeho stánku.

Co nabízíme

A co u nás studenti nejvíce oceňují oproti jiným advokátním kancelářím? Kromě celé řady nadstandardních benefitů a možností se interně vzdělávat například to, že na řadě projektů budou moci úzce spolupracovat s dalšími odborníky z KPMG (například daňovými poradci či IT odborníky), a podílet se tak na opravdu unikátních zakázkách. Výhodou pro ně samotné pak je, že získají nejen bohaté právní znalosti, ale dokáží se postupně orientovat i v dalších oborech.

Pokud chceš vědět více, můžeš se nás také přijít na veletrh na cokoliv zeptat a popovídat si s námi. Další nás čeká ale zase až v příštím roce, kdy plánujeme navštívit Právnickou fakultu Univerzity Karlovy, kde se veletrh zpravidla pořádá v březnu.