Jitka Zmítková

Jitka Zmítková

České vysoké učení technické v Praze

Co studuji?
Studuji kombinované navazující studium s názvem Projektové řízení inovací na ČVUT.
Kde mě nejčastěji najdeš?
Ve volném čase a při pěkném počasí kdekoliv venku, v bazénu nebo třeba na kolečkových bruslích. Vzhledem k tomu, že velmi často pracuji z domu, trávím tedy i tam poměrně hodně času, dojet na schůzku však můžu kamkoliv a téměř kdykoliv. ☺
Kam spolu můžeme zajít pokecat?
Můžeme se sejít na kterékoliv fakultě ČVUT v Dejvicích, v kavárně kdekoliv ve městě, v parku nebo v případě potřeby je pokec možný online přes téměř jakoukoliv platformu.
S čím ti můžu pomoci?
Můžu ti povědět, jak to v KPMG chodí, jaké tam jsou profesní možnosti, pomoci s přípravou na výběrové řízení nebo představit nejbližší události, kterých se můžeš zúčastnit.
Jak mě můžeš kontaktovat?
Najdeš mě na Facebooku pod jménem Jíťa Zmítková, nebo napiš na e-mail kpmgcvut@gmail.com. Obě varianty jsou v pohodě. ☺
Co dělám mimo školu?
Kromě práce si moc ráda zajdu jednou za čas zaplavat, zahrát squash, a jakmile napadne sníh, snažím se co nejvíce času trávit na lyžích! V létě lyže vyměním za dobré boty a do hor můžu jít znovu. V oblibě mám i cestování a to především do jihovýchodní Asie.
Jaké mám pracovní zkušenosti?
Během bakaláře jsem sbírala zkušenosti ve studentských spolcích, především v oblasti lidských zdrojů, a než jsem se opět vydala studovat, pracovala jsem jako event manažerka na univerzitě v Olomouci. Organizovala jsem konference a další události. Nyní se opět vydávám HR směrem a trochu i kariérovým poradenstvím.
Jaký je můj největší životní úspěch?
Zvládnutí i těžších životních situací s poučením či posílením vlastní osobnosti do budoucích let.
Moje rada do života:
Neřiď se radami do života ostatních, hledej svou vlastní cestu. ☺