Jana Úlehlová

Jana Úlehlová

Univerzita Pardubice

Co studuji?
Studuji obor ekonomika a management na Fakultě ekonomicko-správní v Pardubicích. Jsem už v posledním ročníku, tak mě neváhej kontaktovat.
Kde mě nejčastěji najdeš?
U nás ve škole, v kavárně nebo v práci.
Kam spolu můžeme zajít pokecat?
Nejspíš jsi také z Univerzity Pardubice, takže se můžeme sejít na FESce nebo v jakékoli kavárně či hospůdce v Pardubicích. Pokud preferuješ jiné místo, stačí se domluvit.
S čím ti můžu pomoci?
Můžu ti říct něco víc o tom, jak to v KPMG chodí, jak se připravit na výběrové řízení, kdy jsou jaké workshopy a další zajímavé akce, případně ti poskytnu kontakt přímo na HR oddělení.
Jak mě můžeš kontaktovat?
Prostě mě oslov ve škole! A pokud se ti zrovna nechce, můžeš mi napsat na kpmgupce@gmail.com nebo na můj Facebook.
Co dělám mimo školu?
V prvé řadě pracuji, v druhé řadě trávím čas se svým přítelem, rodinou a přáteli a pokud mi zbyde nějaký další volný čas, tak ráda cestuji (hlavně po ČR), peču, relaxuji u hudby nebo u filmu, ráda zajdu do kina i divadla a miluju zvířata.
Jaké mám pracovní zkušenosti?
Taková moje první větší pracovní zkušenost začala pozicí pokladní, ze které jsem se pomalu posunula na koordinátorku pokladní zóny, ale nepřineslo to žádné výhody. Začala jsem tedy naplno pracovat jako finanční poradce a nyní navíc pracuji na nákupním oddělení ve firmě Prusa Research (3D tiskárny).
Jaký je můj největší životní úspěch?
Bakalářský titul a změna sama sebe – hlavně v komunikaci, ambicích a dalších osobních posunech.
Moje rada do života:
Já mám ráda jedno motto: „Žij každý den tak, jako by byl tvůj poslední.“ ‑myslím si, že mluví za vše.