Zpět na články

Jaký tým Managament Consultingu je pro tebe ten pravý?

Konzultanti z „emsíčka“, jak u nás říkáme oddělení Management Consultingu (MC), radí firmám prakticky ze všech odvětví. Odhalí problém, navrhnou řešení a často ho rovnou uvedou do praxe. Jsou zde experti na data, zákaznickou zkušenost, ale třeba i vývojáři. Přečti si, jaké máme u nás týmy a vyber si pro sebe ten pravý.

Celé oddělení Management consultingu (MC) je rozděleno do pěti základních týmů, které ačkoliv na projektech spolupracují, mají svoji vlastní specializaci:

Lighthouse

Největší tým v oddělení MC se věnuje jednomu z nejaktuálnějších témat této doby – datům. Klientům poskytují řešení využívající umělou inteligenci (AI), pomáhají s řízením kvality dat a zabývají se i robotizací. Další zajímavé projekty obsahují třeba datové analýzy v rámci legislativních nařízení (GDPR, ESG) nebo řešení kompletního reportingu pro firmu. Zjisti na jakých dalších projektech pracují naši konzultanti, od kterých se data management učí celý svět nebo se rovnou podívej na volnou pozici.

Business Transformation

Druhý největší tým (už šlape Lighthousu na paty) je Business Transformation, který se zabývá transformačními projekty, change managementem, optimalizací procesů, efektivitou a v neposlední řadě také velmi aktuálním tématem – digitalizací. Dostat se tak můžeš k projektům, které se zaměřují na tvorbu celofiremní strategie včetně promítnutí dopadů do procesů i financí nebo optimalizaci a digitalizaci procesů. Seznam se s prací konzultantů podrobněji a neváhej se nám ozvat

Technology

Technology je velké, dynamické a rychle se měnící odvětví. Hlavními pilíři jsou Cyber security a Technology jako takové. Pod pilířem Cyber security se skrývají témata jako Strategy a Governance, Cyber Defence nebo Transformation. Pod Technology si můžeš představit například IT strategie, governance, transformace, IT architekturu a design nebo například i SAP a projekty týkající se cloudu, takže v tomto týmu získáš přehled o celém IT. Mrkni i na zrovna vypsanou volnou pozici.

Customer & Digital

Jak už název napovídá, konzultanti v tomto týmu se zabývají potřebami zákazníků jednotlivých firem. Ve spolupráci s ostatními týmy například pomáhají klientům zvládnout digitální transformace s cílem zlepšení zákaznické zkušenosti. Ve vlastním nástroji Discovery vyvinutém přímo pro tuto problematiku mapují zákaznické cesty, zjišťují pain pointy a navrhují řešení. Nemalou výjimkou jsou i zahraniční projekty například pro velké evropské banky. Přečti si, co dělá stážista v týmu Customer & Digital nebo nám o sobě dej rovnou vědět.

Intelectual Property & Compliance

Tým Intelectual Property & Compliance (IP) se primárně zaměřuje na licence, licenční audity a optimalizace. Představit si pod tím můžeš třeba kontrolu IT systémů vybrané společnosti, kterou chce jiná společnost koupit a potřebuje proto získat nezávislý pohled. Další projekty se věnují IT auditu, kde dochází ke kontrole vybraných IT systémů, nebo například IT due dilligence. Je IP to pravé pro tebe? Konzultant Filip v tom má jasno.

Už víš, který MC tým je pro tebe ten pravý? Výpis všech pozic najdeš zde, zašli CV a třeba se potkáme u dalšího projektu.

Volné pozice