Jak slaví Vánoce daňaři

Prosinec se už tradičně nese v duchu vánočních večírků, popracovních svařáků a jiných podobně příjemných a nejen na alkohol pestrých akcí. Jak trávíme prosinec v daňovém oddělení ti odhalím v tomto článku.

Akcí, kterých se zaměstnanci KPMG můžou účastnit v předvánoční době, je opravdu spousta. Proto jsem vybrala ty (pro mě) nejzajímavější.

Vánoční večírek

O vánočním večírku, který se letos konal 1. prosince ve fóru Karlín, už referoval kolega Martin Nevrlý ve svém článku, takže nebudu zabíhat do podrobností. Akce to byla bujará. Já bych si dovolila vypíchnout historický moment, kdy vystoupila naše firemní kapela. Sice jsem o chystaném překvapení věděla dopředu, ale i tak jsem byla víc než překvapená z kvalitního koncertu kolegů. Předpokládám, že v brzké době bude pro zvědavce zpřístupněno i video, kde se budou moct pokochat, jaké šikovné lidi KPMG zaměstnává.

250-vanocni-vecirek-17-hires

Vánoční večírek GMS

Letošní vánoční večírek naší daňové skupinky přezdívané fyzici (správně jsme tedy GMS - Global Mobility Service) se letos nesl v odlehčeném duchu. V důsledku onemocnění některých kolegů jsme bohužel museli odpískat náš původní plán, který spočíval v návštěve JumpParku. Nejvíc jsme zřejmě zklamali naši partnerku Janu Bartyzalovou, která se na skákání na trämpolínách opravdu těšila. V rámci záložního plánu jsme si vyrazili na svařák na náměstí Republiky a na Staromák. Samozřejmě, že jsem venku nemrzli celý večer a po pár kalíšcích jsme zamířili na večeři do přilehlé krčmy :). Večírek každý zakončil dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Bohužel autorka těchto řádek se musela odporoučet brzy, jelikož ji ráno čekal seminář, kde měla poprvé přednášet svá moudra klientům. Své dojmy možná sepíšu v dalším článku (tak rudá a nervózní jsem nebyla už dlouho:)).

Uvítaní nových kolegů

V úterý 12. prosince nás pro změnu čekalo oficiální uvítání nových kolegů v daních (Junior Tax Consultants). Tato akce je zároveň částečně náborová, protože doufáme, že nepřesvědčené jedince přetáhneme na svou stranu síly, aby si na konci rotace nováčků zvolili právě naši skupinku jako svou preferenční. Jsme to ale lišky podšité, že? :) Vytáhneme je na Laser Game a pak na nezávazný pokec. Tímto bych taky chtěla poděkovat kolegyni Katce, která se organizace zhostila se ctí a vše má skvěle pod kontrolou!

Svařáček po pracovní době

V loňském roce pro nás kolegyně Denisa zorganizovala úžasnou věc. Svařák po pracovní době v pracovních prostorách. Představete si, že ani nemusím vystrčit nos na mráz a stejně si můžu dát do nosu! Ve středu 20. prosince po pracovní době (jak jinak) se kdokoliv z nás může zastavit na svařák v naší relax zóně. Může si ho vzít s sebou do kanceláře, nebo poklábosit jen tak s kolegy. To prostě chceš! :)

Takže závěr je takový, že jestli chceš zažít všechny tyhle akce s námi, tak si prostě pošli životopis a připoj se k nám příští rok! V lednu vyvěsíme otevřené pozice s nástupem od konce prázdnin... Těšíš se? :-)