Jak se v KPMG učíme jazyky?

Zájemci o práci v KPMG se často ptají na benefity, které u nás mohou získat. Těch je celá řada a stále přibývají, takže ani já po čtyřech letech v KPMG si netroufám říct, že znám úplně všechny :). Skvělým benefitem, hlavně pro ty, kteří se chtějí dále zdokonalovat a vzdělávat, jsou interní jazykové kurzy. A ty ti dnes přiblížím.

Language Academy

V rámci KPMG Business School, která se stará o vzdělávání zaměstnanců, působí i „katedra jazyků“ Language Academy. Ta nabízí nejen pravidelné, ale i intenzivní a individuální jazykové kurzy, které jsou zajišťovány zpravidla externími lektory ze spolupracujících jazykových škol.

Důraz na praxi

Kromě obecných jazykových kurzů nabízí Language Academy i kurzy specializované, šité na míru vybraným profesním oddělením. Konkrétně v KPMG Legal tedy například máme pravidelnou výuku angličtiny pro právníky. Zpravidla v letních měsících (ale i kolem Vánoc) pak probíhají několikadenní intenzivní kurzy angličtiny či němčiny. Požádat lze i o zajištění individuální výuky.

Zábava

Pomyslnou soutěž o nejoblíbenějšího učitele u nás pravidelně vyhrává americký lektor Gray, na jehož hodinách se nejen dozvíte mnoho užitečného, ale zároveň se i hodně nasmějete. A to se v rámci náročného pracovního dne hodí obzvlášť, jelikož čas strávený na jazykovém kurzu zároveň poslouží jako výborné odreagování od všech pracovních starostí :).

Více o benefitech psala nedávno Helča, tak mrkni na její článek!