Jak probíhal můj první Group Meeting s auditem

Jelikož se naše oddělení rozrůstá, musíme se i seznamovat. A k tomu se parádně hodí vyjet někam do přírody, kde budeme všichni po kupě. My jsme si to namířili do areálu Baldovec v Moravském Krasu. Na tzv. Group Meeting jsem jela vůbec poprvé.

Chatky a seznamovací hry

Kolem druhé hodiny odpolední jsme firemními i vlastními auty vyrazili na místo. Po příjezdu jsme si vyzvedli klíče a šli se ubytovat do chatek po šesti lidech. Po otevření dveří jsme zjistili, že v chatkách zřejmě nebydlíme sami. Roj cca třiceti berušek se rozhodl, že nám bude dělat společnost. Míst na spaní však bylo pouze šest, a proto se nedá svítit, berušky musely pryč. 

Zatímco uklízečka bojovala s beruškami, my ostatní jsme se přesunuli do salonku, kde nás čekaly prezentace o číslech uplynulého roku, plánu do roku následujícího a také představení jednotlivých týmů. Fantazii se meze nekladly a týmy měly naprosto volnou ruku v tvorbě svých představovacích prezentací. Pobavili jsme se tedy u „Hádej, kdo jsem.“, básniček, křížovek či hádání dle fotek z dětství.

Lanové centrum a lukostřelba

IMG_0978_copy

Aby nám před společným rautem pořádně vyhládlo, měli jsme rezervováno lanové centrum a lukostřelbu. Ti méně odvážní a „lenoši“ se postupně vystřídali u luku, ti odvážnější se šli navléknout do postrojů a naučit se navzájem jistit. Jelikož už byla celkem tma, stihli jsme si každý vyzkoušet zhruba tři z celkových 12 lanových mostů a překážek ve výšce 8 až 9 metrů nad zemí. Po sportovním výkonu pak následovala pořádně masitá odměna.

Zažijte si i vy svůj první Group meeting. K tomu je ale potřeba checknout volné pozice!