Jak létají míče v KPMG

Pohybu není nikdy dost a pro „obyvatele“ kanceláří to platí dvojnásob. Tím spíš, když se pak člověku po práci často nechce. V KPMG ale máme pár možností, jak se k troše toho sportování nakopnout a jednou z nich je, že si v úterý večer můžeme jít po práci zahrát s kolegy futsal nebo volejbal. Mně osobně je kopání do míče přece jen o trochu bližší, takže jsem si vyzkoušel futsal, avšak u volejbalu bude celý proces jistě podobný. Jak to funguje?

V pondělí a úterý přijde zájemcům hromadný mail s odkazem na Doodle anketu, do které se může kdokoliv zapsat a přihlásit. Nutno dodat, že složení podle oddělení je dost různorodé a často se to točí, takže je tu skvělá možnost jak poznat mnoho dalších kolegů, které byste možná jinak ani nepotkali. Navíc kdy se vám poštěstí, že si jako nováček můžete hned zahrát fotbal s partnerem nebo manažery, které pak můžete potkat třeba na zakázce, pokud děláte v oddělení auditu. 

Magická osmička

Když je počet přihlášených aspoň 8 tak to znamená, že si večer půjdete zakopat. Pak už stačí jen zamířit k hale bohémácké gymnastiky, kterou nám na hoďku a půl pronajímá KPMG a počkat až si české gymnastické naděje srolují svoje žíněnky. Potom rozestavíme branky a hoďka a půl neustálých sprintů uteče jak nic.

GettyImages_160923998_8773

Fotbalem to nekončí, alespoň nemusí

Musím však prozradit, že i když je naše hřiště celkem malinké, tak je to pak v nohách celkem cítit, hlavně když se nás sejde jen tak akorát a hrajeme ve čtyřech bez střídání. Máme však štěstí, že v rámci areálu se nachází bar Klokan, kde pak můžeme doplnit potřebné tekutiny.

Takže pokud se rozhodnete to u nás zkusit a zároveň si pak dát v úterý po práci trošku do těla, klidně mi napište a rád vás vezmu do týmu!