Jak jsme slavili Vánoce v KPMG

Vánoce jsou mým nejoblíbenějším obdobím v celém roce. Jsem vánoční maniak, už od října vymýšlím dárky, v listopadu nakupuji dekorace a s prvním adventem začínám poslouchat koledy. Vánoční atmosféru si prostě užívám a celý prosinec mám dobrou náladu. Jak by taky ne, když je prosinec v KPMG plný skvělých akci!

Divadlo, cukroví a koledy

Vánoční sezónu jsme zahájili kulturou. Každý rok totiž dostáváme jako malou předvánoční pozornost dva lístky na divadelní představení. Vybírat můžeme z několika možností, já jsem zvolila hru Amerika v brněnském divadle Husa na provázku.

Na vánoční vlně jsme se ostatně vezli celý prosinec, který jsme si zpříjemnili cukrovím, vánoční výzdobou, posloucháním koled a samozřejmě jsme se taky vydali na vánoční trhy dát si svařák a utužit kolektiv.

49798861_375897156548620_1415551925759246336_n

Celofiremní večírek

Poslední listopadový den nás čekal celofiremní večírek v pražském Foum Karlín. Ačkoliv se konal už podruhé, pro mě to byla premiéra a moc jsem se na něj těšila. Tušila jsem, že to bude super, ale realita předčila moje očekávání. Čekalo na nás dobré jídlo od předkrmu po dezerty, fotokoutek, stolní fotbálek i virutální realita.

Celou akci odstartoval náš řídící partner Radek Halíček, který nás všechny přivítal krátkým proslovem. Následovalo předání peněz vybraných ve vánoční sbírce neziskové organizaci Elpida. Pak už uhodila do strun kapela Meteor, jejiž členy jsou naši kolegové z KPMG. Taneční parket se rychle zaplnil a auditoři, daňaři, účetní i právnící to pořádně rozjeli na staré dobré pecky. Později vystřídali Meteor dva DJové, kteří nám hráli až do brzkých ranních hodin.

Vánoční večeře ASP

Aby toho nebylo málo, konalo se také vánoční setkání našeho oddělení. Jelikož je nás v Brně jen pár, pozvali nás naši pražští kolegové stejně jako každý rok, abychom se připojily k nim a my jsme pozvání nadšeně přijaly. Konečně jsme tak měla příležitost setkat se s kolegy, se kterými komunikuji hlavně emailem a pokecat taky o něčem jiném než o zapeklitých účetních případech. Tentokrát jsme se sešli v restauraci Brasileiro U Radnice.  Byl to večer plný dobrého jídla, pití a skvělých lidí.

49950029_358399028322473_2329161443225632768_n

Celofiremní volno

Třešničkou na dortu je celofiremní volno, které nás každoročně čeká mezi svátky. Tyto Vánoce jsme si popřáli šťastné a veselé v pátek jednadvacátého a znovu jsme se setkali až v novém roce – odpočatí a plní energie. I naše vedení totiž ví, jak je důležité jednou za čas vypnout, pustit práci z hlavy, zapnout pohádky, popíjet svařáček nebo vaječňák od babičky a nacpat se  bramborovým salátem až k prasknutí. 

Za rok si to s námi můžeš užít i ty! Podívej se na aktuální volné pozice a třeba se na příštím vánočním večírku potkáme.