Iva Bendžíková

Institut ekonomických studií Univerzity Karlovy
Iva Bendžíková
Co studuji?
Jsem studentkou 2. ročníku navazujícího magisterského programu Ekonomie a finance na Institutu ekonomických studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy – specializace Finance, finanční trhy a bankovnictví.
Kde mě nejčastěji najdeš?
Během týdne jsem nejčastěji k zastižení ve škole nebo na Ministerstvu financí, kde se věnuji centrálnímu nákupu. O víkendech pak nejčastěji trávím čas s rodinou a přáteli.
Kam spolu můžeme zajít pokecat?
To záleží na dohodě. Ráda se s tebou potkám ve škole, v některé z pražských kaváren nebo parků.
S čím ti můžu pomoci?
Odpovím na všechny tvé dotazy ohledně široké škály možností, které ti KPMG nabízí, jako jsou například stáže nebo pracovní pozice na zkrácené i plné úvazky.
Jak mě můžeš kontaktovat?
Napiš mi na kpmgukies@gmail.com
Co dělám mimo školu?
Ve volném čase je mým největším koníčkem skautský oddíl, se kterým podnikáme mnoho akcí. Nejraději mám pobyt v přírodě, který je pro mě skvělou relaxací.
Jaké mám pracovní zkušenosti?
V minulosti jsem při škole absolvovala stáž na kolínské radnici nebo na Ministerstvu financí ČR, kde nyní působím v Centrální harmonizační jednotce. Dále se věnuji úpravě webových stránek.
Jaký je můj největší životní úspěch?
Za svůj dosavadní největší studijní úspěch považuji úspěšné dokončení bakalářského studia na Institutu ekonomických studií Univerzity Karlovy.
Moje rada do života:
Nikdy není pozdě vyzkoušet něco nového, takže pokud váháš, zda mne oslovit a dozvědět se víc o možnostech, které ti KMPG nabízí, směle do toho!