Zpět na články

Historický vlak jen pro KPMG

Jarní Tax and Legal group meeting je již dlouholetou tradicí. Aby tradice nezevšednila, je potřeba vymýšlet stále novou zábavu pro její účastníky, tak proč ne pronajmout celý vlak?

Tradiční jarní Tax and Legal group meeting se koná vždy ke konci května či na začátku června. Na konci dubna jsme tak byli netrpěliví a čekali každým dnem na informační email, kde se ta letošní party bude konat a jak bude probíhat.

Místem jsme překvapeni nebyli, jelikož bylo vybráno to stejné jako loni. Což vůbec nebylo na škodu, jelikož hotel ve Velichovkách se v loňském roce nadmíru osvědčil (škoda, že se zpravidla každá akce koná na jednom místě jen dvakrát).

Ovšem doprava nás mile zaskočila - odjezd v 11:20 z Masarykova nádraží "retro" vlakem do Hradce Králové. Každý si pod pojmem "retro" vlak představoval trochu něco jiného a že byl retro, to určitě vypovídají i následující fotky laugh. Myslím, že tuto vlakovou soupravu už jen tak na naších drahách nepotkáte yes a s logem KPMG v každém okénku už vůbec ne.

Po příjezdu do cílového místa (cesta byla poměrně dlouhá, přece jen retro vlak není rychlík) jsme se ubytovali a sešli na oficiální část group meetingu.

Poté již byla volná zábava v podobě pěšího, běžečného nebo cyklistického výletu, a nebo v podobě CSR aktivity.

Stejně tak jako v loňském roce byl největší zájem o pěší výlet zakončený u vodní nádrže Les Království.

 

 

 

Volné pozice