Gabriela Rousková

Gabriela Rousková

Mendelova univerzita v Brně

Co studuji?
Jsem studentkou 2. ročníku navazujícího studia na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity oboru Řízení a ekonomika obchodu.
Kde mě nejčastěji najdeš?
Nejčastěji mě najdeš ve škole, v práci nebo v tělocvičně.
Kam spolu můžeme zajít pokecat?
Můžeme spolu pokecat ve škole, kavárně, restauraci, vlastně úplně kdekoli. Ráda poznám nová místa.
S čím ti můžu pomoci?
Pomůžu ti, když si nebudeš vědět rady ohledně KPMG. Poskytnu ti ty správné kontakty, odkážu na správné lidi nebo ti řeknu, jak to v KPMG chodí. Co sledovat, abys nepřišel/a o nic zajímavého a doporučím ti skvělé akce pořádané KPMG. Neboj se mi napsat :-)
Jak mě můžeš kontaktovat?
Kontaktovat mě můžeš přes email kpmgmendelu@gmail.com nebo přes facebook Gabča Rousková. Ráda Tě poznám :-)
Co dělám mimo školu?
Když zrovna nejsem ve škole ani v práci, tak si ráda zajdu na kruhový trénink nebo na TRX. Nikdy nepohrdnu posezením s přáteli při dobrém jídle a pití. Když si najdu chvilku, ráda si přečtu časopis Forbes nebo vyrazím ven na procházku.
Jaké mám pracovní zkušenosti?
Pracovní zkušenosti sbírám již od svých 18 let. Začínala jsem svoji pracovní kariéru v prádelně a u mikroskopu ve firmě vyrábějící součástky pro automobilový průmysl. Vyzkoušela jsem si práci servírky a hostesky. Dále jsem působila jako vychovatelka v dětském domově. Později jsem se dostala na pozici asistentky pro poradensdd>firmu. Štěstí jsem zkusila i v oblasti telemarketingu. V současné době působím již 2 roky na pozici osobního bankéře pro UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. Moc dobře si uvědomuji, že praxe je velice důležitá. Sbírej zkušenosti v praxi co nejdříve!
Jaký je můj největší životní úspěch?
Za svoje největší úspěchy považuji to, že jsem se stala ambasadorkou KPMG pro PEF Mendelu a že jsem se stala osobním bankéřem v UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Moje rada do života:
Běž si za svými sny. Ať už jsou jakýkoli a v cestě ti stojí spousty překážek, nevzdávej se. Každá malá prohra, která tě potká na cestě za tvým snem je pro tebe velkou výhrou, ze které se ponaučíš a která tě posune výš. I když to není hned vidět. Jak se říká, všechno zlé je pro něco dobré. Proto věř, běž a dokážeš!