Dominika Boturová

Dominika Boturová

Ekonomická fakulta Vysoké školy báňské
- Technické univerzity Ostrava

Co studuji?
Jsem studentkou 2. ročníku navazujícího magisterského studia, oboru Účetnictví a daně na Ekonomické fakultě Vysoké školy báňské-Technické univerzity Ostrava.
Kde mě nejčastěji najdeš?
Nejčastěji mě najdeš ve škole, nebo v práci.
Kam spolu můžeme zajít pokecat?
Můžeme spolu zajít pokecat kdekoliv, kde je příjemná atmosféra. Jsem téměř každý den ve škole, ale klidně se s tebou sejdu i  nějaké hezké kavárně.
S čím ti můžu pomoci?
Vynasnažím se, abych ti co nejvíce přiblížila, jak to v KPMG chodí. Poskytnu ti informace nejen o volných pozicích, ale také o možnostech stáží. Navíc ti povím o zajímavých přednáškách a workshopech, které KPMG pořádá. Když budeš mít jakýkoliv dotaz, neváhej se mi ozvat!
Jak mě můžeš kontaktovat?
Kontaktovat mě můžeš přes e-mail kpmgvsb@gmail.com. Pokud ti však mailování nevyhovuje, můžeš mě kdykoliv oslovit jen tak ve škole, nebo si mě najít na Facebooku.
Co dělám mimo školu?
I když nejsem úplně sportovní typ, tak si ráda vylezu na nějakou tu horu, zalezu na horolezecké stěně, nebo zajezdím na kole. Jsem hrozný knihomol, takže mě často potkáš i s knihou v ruce, ale úplně nejdůležitější je pro mě moje rodina a přátelé, proto se snažím trávit co nejvíce času právě s nimi.
Jaké mám pracovní zkušenosti?
Pracovat jsem začala už v 15 letech. Postupně jsem pracovala v různých společnostech zaměřených na gastronomii, kde jsem se skvěle vycvičila v komunikaci s lidmi. Pak se mi naskytla příležitost pracovat v jedné účetní firmě - neváhala ani minutu a práci přijala. Stejné to bylo s KPMG. Když jsem se dozvěděla, že hledají nového ambasadora, řekla jsem si, že do toho prostě musím jít. Pracovních zkušeností není nikdy dost a každým krokem se posouváme k vysněnému cíli.
Jaký je můj největší životní úspěch?
Nejúspěšněji jsem si připadala ve chvíli, kdy mi předávali můj bakalářský diplom.
Moje rada do života:
Nikdy se nevzdávejte!