Zpět na články

Den zdraví u nás v Brně

Každý rok v KPMG pořádáme Den zdraví. A to nejen v Praze, ale i u nás v Brně. V dnešním článku se dozvíš, jak takový den probíhá a co vše nás tento rok čekalo.

Snídaně králů

Snídaní každoročně zahajujeme Den zdraví a ani letos tomu nebylo jinak. Snídaně, která na nás čekala nachystaná v kuchyňce, byla (jak už příležitost napovídá) zdravá a opravdu pestrá. Kromě ovoce, oříšků, nejrůznějších raw a musli tyčinek jsme měli možnost ochutnat i sladkosti ze superpotravin jako jsou chia semínka, goji a macy. Nechyběly ani čerstvé ovocné šťávy a nápoje ze zeleného ječmenu a chlorelly.

Masáže a vyšetření zraku

V průběhu celého dne jsme se střídali v masážním křesle, kde jsme si užili relaxační masáž obličeje a šíje. Ti z nás, kteří se neobejdou bez čoček nebo brýlí, si mohli odborníky nechat změřit zrak a ušetřit si tím jednu návštěvu u očního.

Semináře

Já osobně jsem se ale nejvíc těšila na semináře, kterých jsme se mohli zúčastnit. Asi dva týdny před dnem zdraví jsme měli malou ochutnávku v podobě semináře na téma Techniky zvládání stresu a v podobném duchu jsme pokračovali na Dni zdraví. První ze seminářů byl zaměřený na pozitivní myšlení, druhý se zabýval digitálním detoxem - a oba byly super!

Příště můžeš Den zdraví prožít s námi. Podívej se na seznam volných pozic a přidej se k nám.

Volné pozice