Daňová soutěž je v plném proudu!

Jako už každoročně jsme s novým školním a fiskálním rokem spustili další ročník populární daňové soutěže. Že nevíte co to je? Čtěte dál a dozvíte se.

Co je to daňová soutěž?

Daňová soutěž je název pro naši online soutěž o Daňový talent roku. Kdo se jím může stát? Stručně řečeno každý, kdo má přehled v daňové problematice a popere se s naším záludným kvízem s nejlepším výsledkem.

Jak se můžete zúčastnit?

Úplně jednoduše. Stačí navštívit webové stránky soutěže, provést jednoduchou registraci a vyplnit 3 kola kvízu s daňovou tématikou.

První kolo je nejjednodušší. Na výběr máte vždy ze dvou možností a neomezený počet pokusů. Limituje vás pouze čas 2 minut. Ve druhém kole už trošku přituhuje - přibydou další 2 možnosti a také obtížnost otázek se lehce zvyšuje. Pozor! Na splnění druhého kola už máte pouze jeden pokus a 6minutový limit, zato ale získáváte možnost využít až 3 nápovědy. Největší výzvou je třetí kolo kvízu, kde na vás čekají početní daňové příklady a vaším úkolem bude vpisovat správné výsledky. Zvládnete ho na jeden pokus do 10 minut?

Co můžete vyhrát?

Pokud jste opravdu talentovaní a dostanete se mezi 30 nejlepších soutěžících, pozveme vás na super party do našeho KPMG sídla na Florenci, kde se potkáte a pokecáte s našimi manažery, partnery a direktory. Zlatým hřebem večírku bude vyhlášení absolutního vítěze, který získá nabušený notebook MacBook Air.

Tipy pro vyšší skóre

Abyste získali dodatečné body, snažte se zvládnout kolo co nejrychleji. Za každou ušetřenou sekundu vám totiž přidáme 1 bod. Ve druhém kole také můžete dosáhnout bonusu za nevyužité nápovědy - za každou rovných 100 bodů. Dalších 50 bodů můžete dostat za vložení tajného kódu. Celkem jich je 5, což dělá až 250 bodů. Kódy vám prozradíme na kariérních veletrzích, našich workshopech anebo v příspěvcích na Facebooku či Instagramu KPMG. Tak nás radši sledujte, ať vám nic neuteče. Psst! Za odměnu, že jste došli až sem, vám jeden kód řeknu i já - SRNKA.

Tak co? Dáte tomu 20 minut? Šance na výhru je opravdu velká. Ale neváhejte dlouho, soutěž končí už 20. 11. Mrkněte na www.danovasoutez.cz a staňte se Daňovým talentem roku.