Co je to ten KIC?

Naši klienti se na nás obrací s problémy, se kterými si oni sami nevědí rady. Často se od nás očekává, že přijdeme s netradičním řešením. Pokud si i ty chceš vyzkoušet myslet jako konzultant a zajímáš se o moderní technologie, zúčastni se naší mezinárodní výzvy KPMG Ideation Challenge (KIC). Letos se totiž zaměříme právě na použití inovativních IT technologií při řešení slabých stránek v byznysu.

Jak to probíhá?

První metou bude národní kolo, které proběhne 13. 2. v Praze. Začneme dopoledním workshopem, kde poznáte svoje týmové parťáky a společně si vyberete výzvu k řešení. Bude jen na vás, jestli půjde o reálný problém existující firmy nebo zcela nový, hypotetický koncept. Nebojte, nebudete na to sami. K ruce vám budou naši zkušení koučové Ryan a David. Ti vám také poradí, jak k řešení problémů přistupovat, na co si dát pozor, na co určitě nezapomenout, a hlavně, jak svůj nápad prezentovat klientům či investorům.

kicc2019-webres-018

Získané znalosti využijete hned v odpolední části programu při týmové realizaci projektu. Největší výzvou bude bezpochyby závěrečná prezentace, při které musíte odbornou porotu přesvědčit, že právě váš koncept je ten, který si zaslouží reprezentovat na mezinárodním finále v jihokorejském Soulu. Poté, co porota složená z expertů z KPMG vybere vítězný tým, si všichni užijeme závěrečnou party.

Jak vypadá mezinárodní finále?

Vítězové stráví na přelomu března a dubna necelý týden v jihokorejském Soulu, kde se poznají se soutěžícími z ostatních států a utkají se o absolutní vítězství a finanční odměnu pro realizaci svého nápadu. Celý týden bude nabitý workshopy vedenými kolegy z KPMG z různých zemí. Na mezinárodní finále vás opět připraví Ryan s Davidem během několika koučingových setkání, na kterých doladíte svůj projekt a vyšperkujete prezentaci.

Jak se můžu přihlásit?

Soutěže se mohou účastnit všichni studenti českých a slovenských vysokých škol. Do soutěže se můžeš přihlásit individuálně, pokud však chceš soutěžit společně s kamarády, stačí při přihlašování uvést jména těch, se kterými chceš být v týmu, a my se budeme snažit ti vyjít vstříc. Registrace je otevřená do 2. 2. 2020, tak neváhej!

Přihlásit se