Co dostaneš v KPMG navíc?

Ve většině firem je již takovým standardem, že svým zaměstnancům poskytují nějaké benefity. Není tomu jinak ani v KPMG, kde kromě 5 dnů dovolené navíc dostanete i účet Benefit Plus, na který vám firma nahraje 20 000 ročně ve formě nepeněžních benefitů. Co ale máme u nás navíc? V následujících řádcích vám stručně shrnu pár maličkostí, které nám zpříjemňují dny v práci. :)

Narozeniny v KPMG

Každý má přece někdy narozeniny. A my je slavíme spolu! Oslavenec nás potěší občerstvením, kde se fantazii meze opravdu nekladou. Už jsme mohli ochutnat různé formy dortů, medovníky, sýrové šneky, cupcaky, zdravé formy dezertů, věnečky a tak dále. Na oplátku od nás dostane nějaký dáreček – u nás v ASG dáváme většinou kytičku pro dámy/něco dobrého k pití pro pány a stírací los. V oblibě jsou nyní i dárkové poukazy.

Mezinárodní den žen

MDŽ se slaví i v KPMG, letos konkrétně v Brně a Ostravě. Každá slečna či paní dostala krásnou růžičku - v barvách KPMG, samozřejmě. :)

Ruzicka_MDZ

Velikonoční dobrý skutek

Před velikonočními svátky KPMG uspořádalo v Brně Velikonoční charitativní pečení. Dobrovolníci z řad zaměstnanců napekli různorodé dobroty, které pak mohli ostatní ochutnat za příspěvek dle vlastního uvážení. Výtěžek z této akce putoval na podporu organizace Hospic sv. Alžběty v Brně. Letos se vybralo krásných 3 815 Kč. A jen taková „maličkost“ – KPMG již tradičně částku zdvojnásobila!

Velikonocni_peceni

Tým prochází žaludkem

Milovníci dobrého jídla si určitě promnou ruce. Například v Praze je v některých týmech tradicí, že nováčka do týmu řádně přivítají společným obědem. V ASG jsme zase byli nedávno pozvaní na večeři s manažerem. Měli jsme rezervovaný stůl v Butcher's Grill & Pasta a věřím, že si to všichni užili.

Vecere_s_manazerem

Dobrodny

Pokud si chcete trochu orazit, dát si pauzu od práce u počítače a přitom udělat něco prospěšného, tak jsou pro vás ideální dobrodny. Ty se konají 2x do roka pro různá oddělení. Každý má tak možnost pracovní den strávit pomocí pro nějakou neziskovou organizaci. Pomáhali jsme např. v Lamacentru, ZOO Ostrava, Hospicu sv. Alžběty nebo Elpidě.

Vánoce, Vánoce přicházejí

S blížícími se Vánoci je spojena spousta charitativních akcí. U nás v Brně se například tradičně pořádá charitativní vánoční pečení. Kromě toho v přízemí budovy Platinia probíhá i vánoční jarmark, kde si můžeme koupit různé drobnůstky, třeba jako vánoční dárek. Výtěžek z akce, který KPMG zdvojnásobí, opět putuje na podporu některé neziskové organizace.

V ASG máme navíc takovou tradici, že si každý vylosuje jméno svého kolegy či kolegyně a tomu koupí drobný dáreček (do 50 Kč). Dáreček pak zabalí a vloží do skřínky na to určené. Před vánočními svátky si pak jdeme společně dárečky rozbalit. A jako tečku na konec od KPMG dostaneme šampus na oslavu Nového roku.

Každé oddělení má své specifické aktivity a výše popsané nejsou zdaleka všechny. Pokud chcete i vy být součástí KPMG rodiny, tak mrkněte, jestli nehledáme právě vás do některého z našich týmů.