Benefity nejsou jen MultiSportka

Benefity pro zaměstnance najdeme snad v každé malé i větší firmě. V článku „Co máme u nás navíc?“ jste se dozvěděli něco o našich malých nadstandardních. Dneska vám něco povím o klasických benefitech a co si díky nim s kolegy dopřáváme.

Bavíme se a pochutnáváme si

Asi nejvýraznějším benefitem v KPMG je Kafetérie. Nejedná se o závodní jídelnu, jak by mohl název napovídat, ale o systém bodů, za které můžete čerpat celou škálu benefitů. 1 bod má hodnotu 1 Kč a u nás jich dostanete na rok až 20 000. No jo, ale co pak s nimi? Skoro cokoliv!

Na své si přijdou knihomolové, fandové zdravého životního stylu, milovníci kultury i adrenalinových zážitků. Ve spoustě eshopů stačí jen zadat způsob platby přes „Benefit Plus“ a body se automaticky strhnou. Nebo si můžeme objednat kartu Benefit Plus a s ní rovnou platit v kamenných pobočkách. Z Kafetérie se navíc dají plně hradit další benefity, jako třeba životní pojištění, Multisportka nebo stravenky.

Když jsme u stravenek – u nás existuje taková specialitka. Kromě těch klasických máme navíc speciální „Hiltonky“, za které můžeme chodit na obědy do jídelny hotelu Hilton, který sídlí hned vedle pražské kanceláře.

Sportujeme a relaxujeme

Po nějakém tom kulturním či gastronomickém zážitku je na místě dát si pořádně do těla. U nás máme možností aktivní relaxace dokonce několik. Takovým korporátním evergreenem je Multisport karta, díky které máme volný vstup do smluvních sportovních a relaxačních zařízení. A protože ve dvou se to lépe táhne, hodně z nás má zřízenou i doprovodnou kartu pro svého parťáka. Ti nejaktivnější z nás jezdí do gymu na Rekole. S Multisportkou jsou totiž navíc dvě jízdy denně na tomhle růžovém kole zdarma.

Komu se do fitka nechce ani na Rekole, může si zacvičit přímo v kanceláři. Několikrát týdně si s kolegy mákneme na kruháči nebo se protahujeme na józe. A přímo do officu za námi taky docházejí slepí maséři, kteří mají opravdu zlaté ručičky.

Svůj (nejen) fitness progres si pak pravidelně můžeme otestovat při Dni zdraví, který se koná v naší pražské, brněnské i ostravské kanceláři. Kromě množství tuků, svalů a vody v těle nám odborníci taky třeba měří zrak a kontrolují mateřská znaménka. Všechno s nimi pak můžeme zkonzultovat, a odnést si i užitečné informace a tipy na prevenci. Jak probíhal den zdraví v Brně nedávno popsala kolegyně Lucka ve svém článku.

Spíkujeme, šprechtíme, vzděláváme se

Pro některé kolegy je další jazyk nutností, pro některé koníčkem. Ať je to tak či onak, svoje jazykové dovednosti si můžeme vylepšit na externích kurzech hrazených z Kafetérie nebo na těch interních přímo v kanceláři. A kdo se nechce zdokonalovat jenom v jazycích, může využít další interní odborné i softskillové kurzy, kterých máme opravdu nepřeberné množství.

Jsme superhrdinové všedních dní

A protože dobrý skutek nikoho nezabije, kromě pravidelných teambuildingů se tmelíme taky dobročinně v rámci tzv. DobroDnu, kdy na jeden den opustíme pohodlí svých kanceláří a jdeme pomáhat do domovů pro děti i seniory, útulků a dalších neziskovek a sociálních podniků. Tady si můžeš přečíst, jak kolegové z oddělení Legal kydali hnůj.

Budeme rádi, když to všechno budeš dělat s námi! Mrkni na seznam volných pozic a dej nám o sobě vědět.