Audit Service Group

„Na vysoké jsem vyletěla z účetnictví a po škole vystřídala dvě práce, než jsem konečně zjistila, co mě baví a kde chci vyrůst. Začala jsem v pražském auditu, potom odjela na stáž na Nový Zéland a později v Brně založila dnešní Audit Service Group, kterou řídím. Pracuji přitom na zkrácený úvazek, abych měla pořád dostatek času na rodinu. V ASG pracuje také hodně studentů a auditních juniorů, aby tu získali první pořádnou zkušenost. I díky tomu je tu skvělá parta a mladý kolektiv.“

Romana Šperková, Senior Manager
Romana Šperková
Senior Manager

Co budeš dělat, až nastoupíš do ASG?

  • Zpracovávat a kontrolovat dokumenty a data k auditním zakázkám

  • Testovat jednotlivé položky rozvahy a výsledovky firem

  • Ověřovat účetní závěrky a výroční zprávy auditních klientů

  • Archivovat dokumenty a data v interním systému

  • Vzdělávat se v oboru i svých soft-skills v KPMG Business School

Video: Typický den auditora

Jaký je typický den auditora v KPMG? Podívej se na krátké video s manažerem Petrem Kunou z Auditu Commercial, které jsme natáčeli pro společnost ACCA!

Pro koho se tato práce hodí?

V Audit Service Group se naučíš úplné základy auditorské práce a získáš zkušenosti s účetnictvím a financemi podniku. Můžeš zde pracovat buď už při škole na zkrácený úvazek, nebo jako absolvent, kterého zajímá audit, ale nechce jezdit na zakázky po celé republice. Bude tě to u nás bavit, pokud jsi pečlivý, máš trochu přehled o účetnictví a chceš se toho hodně naučit.

Otevřené pozice

Pracovitost

KPMG

Zodpovědnost

Romana Šperková Romana Š.

Chuť učit se novým věcem

KPMG