Volné pozice

Audit Service Group

„Na vysoké jsem vyletěla z účetnictví a po škole vystřídala dvě práce, než jsem konečně zjistila, co mě baví a kde chci vyrůst. Začala jsem v pražském auditu, potom odjela na stáž na Nový Zéland a později v Brně založila dnešní Audit Service Group, kterou řídím. Pracuji přitom na zkrácený úvazek, abych měla pořád dostatek času na rodinu. V ASG pracuje také hodně studentů a auditních juniorů, aby tu získali první pořádnou zkušenost. I díky tomu je tu skvělá parta a mladý kolektiv.“

Romana Šperková, Senior Manager
Romana Šperková
Senior Manager

Je to práce pro tebe?

V Audit Service Group se naučíš úplné základy auditorské práce a získáš zkušenosti s účetnictvím a financemi podniku. Můžeš zde pracovat buď už při škole na zkrácený úvazek, nebo jako absolvent, kterého zajímá audit, ale nechce jezdit na zakázky po celé republice. Bude tě to u nás bavit, pokud jsi pečlivý, máš trochu přehled o účetnictví a chceš se toho hodně naučit.

Co tě čeká, až nastoupíš?

  • Začneš zpracovávat a kontrolovat dokumenty a data k auditním zakázkám.

  • Budeš testovat jednotlivé položky rozvahy a výsledovky firem.

  • Také ověřovat účetní závěrky a výroční zprávy našich klientů.

  • Všechny důležité dokumenty a data bude třeba zarchivovat.

  • Začneš se vzdělávat v oboru i soft-skills v KPMG Business School.

Video: Typický den auditora

Jaký je typický den auditora v KPMG? Podívej se na krátké video s manažerem Petrem Kunou z Auditu Commercial, které jsme natáčeli pro společnost ACCA!