Volné pozice

Audit obchodních a průmyslových společností

Přátelé se často ptají, jak mě to tu může pořád bavit. Mám kolem sebe samé mladé kolegy, kteří nejsou naštvaní, že jsou zaseklí 20 let na jednom místě, nevstávají ráno do práce znudění, protože na ně čeká zase další stejný den. Naopak, vědí, že se mají pořád kam posouvat, nezakrní tady a nemají ani čas se začít nudit. Kdyby se totiž náhodou člověk chtěl začít nudit, v rámci kariérního postupu ho čekají další výzvy a nové projekty. A dále samozřejmě variabilní práce, pestří klienti, hromada věcí, kterou se pořád učím,…

Michal Cífka, Manager
Michal Cífka
Manager

Je to práce pro tebe?

S Auditem Commercial budeš pracovat na zakázkách pro různé typy klientů – od maloobchodů přes velké výrobní a průmyslové podniky, a to po celé republice. Čeká tě proto hlavně v sezóně hodně cestování. Rychle se tu naučíš všechno o financích a účtování podniků, získáš spoustu zkušeností, rozhled i kontakty. Postupně budeš řídit své vlastní zakázky a tým.

Co tě čeká, až nastoupíš?

  • Na několikatýdenním školení s ostatními nováčky se naučíš (skoro) vše, co budeš potřebovat pro práci v auditu.

  • Brzy začneš pracovat na zakázkách pro různé typy klientů od e-shopů po průmyslové podniky.

  • Na zakázkách pak posuzovat finanční výkazy, mapovat interní procesy, testovat jednotlivé auditní sekce a provádět inventury.

  • Čeká tě cestování po republice pokaždé s trochu jiným týmem a za jiným klientem.

  • Začneš se vzdělávat v KPMG Business School a připravovat se na profesní zkoušky ACCA. Ty ti uhradíme my.

  • Budeš používat angličtinu, a pokud umíš i jiný jazyk, je to třešnička na dortu.

Video: Typický den auditora

Jaký je typický den auditora v KPMG? Podívej se na krátké video s manažerem Petrem Kunou z Auditu Commercial, které jsme natáčeli pro společnost ACCA!