5 výhod KPMG Legal oproti tradiční advokacii

Když se řekne KPMG Legal, asi mnohé z vás napadne, že nepůjde úplně o klasickou advokátní kancelář. Dneska vám ukážu, jaké jsou naše největší výhody.

1. Advokátní kancelář 21. století

Hmotné spisy ani šanony u nás nevedeme - téměř všechno už zvládáme bez papíru. Proč zbytečně tisknout hromady listů, když už to dnes jde jinak. K ruce máme high-end elektroniku a pracujeme flexibilně kdekoliv po budově nebo i z pohodlí domova.

2. Malý velký tým

Fungujeme v rámci velké společnosti, takže sdílíme společnou firemní kulturu a hodnoty. V Legalu je nás ale zároveň jen 40, takže se navzájem dobře známe a třeba u kávy v kuchyňce si máme co říct. 

3. Spolupráce v rámci firmy

Další výhodou zázemí velké společnosti je vnitrofiremní spolupráce. Pokud si například nevíme rady s daňovou otázkou, daňaři nám rádi pomůžou. A když budou zase mít oni právní problém, my rádi pomůžeme jim. Ve výsledku ze spolupráce těží všichni.

4. Mezinárodní klienti a projekty

Naše zastoupení ve více než stovce zemí nám umožňuje podílet se na mimořádných projektech. Přeměnu nebo komplexní právní prověrku nadnárodní společnosti se zastoupením ve všech zemích EU běžná advokátní kancelář zkrátka jen tak dělat nemůže.

5. Společenská odpovědnost

Společenská odpovědnost je pro nás stejně důležitá jako obchodní úspěch. Kromě toho, že pravidelně získáváme ocenění odpovědná firma roku, finančně pomáháme a poskytujeme zdarma právní poradenství neziskovkám a dobročinným projektům.

Chete také dělat advokacii jinak? Podívejte se na seznam volných míst a dejte nám vědět!