Zpět na články
Audit obchodních a průmyslových společností

Vítání nového fiskálního roku netradičně...v písku!

21. listopadu 2016

Na začátku října proběhl každoroční podzimní COMácký meeting. Kam jsme se vydali tentokrát a co se všechno dělo?

V pondělí 3. října ve 12:30 jsme se všichni z oddělení auditu commercial sešli na zahájení tradičního podzimního COM Group Meetingu v budově KPMG. Tedy zatím té oficiální části, na které nám manažeři a partneři našeho oddělení představili celou agendu. Ta se skládala ze zhodnocení výsledků za uplynulý fiskální rok, představení očekáváných cílů, novinek a změn pro rok následující. Nechybělo ani představení a úvodní slovo nového Managing Partnera Radka Halíčka.

Po skončení ofiko části jsme se všichni po vlastní ose přesunuli na Strahov, kde se měla uskutečnit neoficiální část v podobě beach volejbalu a různých aktivit v písku.

Na Strahově v písku

Před vstupem do beach areny se každý povinně posilnil "welcome drinkem" v podobě panáku griotky, zelené nebo vaječňáku. :) Pro ty hladovější byl už uvnitř připravený večerní raut se spoustou dobrot. Po tom, co jsme se všichni dostatečně občerstvili, došlo na zahájení neoficiální části. Rozdělili jsme se do předem stanovených týmů a dostali jsme instruktáž jak při soutěžích postupovat a kde se jaké stanoviště nachází. Potom jsme se už rozprchli po hale ve snaze nasbírat co nejvíce bodů a stát se vítěžným týmem.

A co za úkoly na nás čekalo?

V hale bylo rozmíštěno 5 soutěžních úkolů, přičemž každý úkol plnily vždy dva týmy, soutěžící proti sobě. Na prvním stanovišti jsme museli předvést co nejdelší skok do písku. Na druhém porazit soupeře v kroketu, který v písku dostal uplně jiný rozměr - ti co měli plné oči písku o tom vědí svoje. :) Na třetím na nás čekal oblíbený petanque. Na dalším stanovišti jsme museli poslepu vyhrabat 5 náhodně schovaných věcí v písku, a to v co nejratším čase. No a poslední úkol byl testem schopnosti spolupráce a koordinace. Na dvou dlouhých prknech, na které se postavili 3 lidi naráz, jsme se museli přemístit z jedné strany hřiště na druhou. Né všem však šlo synchronizovat zvedání nohou s ostatními. Nejzábavnější proto bylo tenhle boj sledovat. :)

Další COMácký meeting nás čeká zase až na jaře, ale pokud už teď víte, že byste se ho rádi zúčastnili, dejte nám o sobě vědět a pošlete svůj životopis!

Zpět na články

Mohlo by tě zajímat

Nestíháš číst? Dej nám svůj e-mail a ty nejzajímavější články ti pošleme rovnou do schránky!