Zpět na články
Deal advisory

Novoroční setkání bloggerů: Escape room

8. února 2017

Nejen psaním blogu živ je člověk. Proto se my bloggeři občas setkáváme s mentory z marketingu, se kterými se bavíme o našich článcích - co se líbilo, co by bylo možné vylepšit a které články měly velkou čtenost. Letošní novoroční setkání ale bylo v něčem jiné - šlo v něm o život.

Na srazech bloggerů probíráme jak naše články napsané v minulosti, tak se snažíme vybrainstormovat, co by naše čtenáře ještě zajímalo. Často vycházíme z otázek, na které se ptají studenti na veletrzích nebo během přijímacích pohovorů, nebo na co bychom se bývali byli my chtěli zeptat jakožto studenti. A abychom se po celodenním sezení v kanceláři také hýbali, setkání bloggerů jsou většinou spojena s nějakou aktivitou.

Escape room

Escape room

Naše únorová aktivita byla uniknout z okultního escape roomu na pražském Starém městě. Bylo nás šest participujících a každý z nás měl s escape roomy různou zkušenost - od úplných začátečníků, kteří v escape roomu nikdy nebyli a nevěděli, co můžou čekat (já), přes pokročilé, kteří už zážitek escape roomu měli vyzkoušený (Terka), po vyložené experty, kteří escape roomy vymetají a vědí, jak na to (Míša). Pokud bychom ze sklepení nestihli uniknout včas, stihla by náš jistá smrt! Ze sklepení jsme ale zvládli utéct během časového limitu a nikdo nezemřel, tak jsme šli do hospody:)

Pivo s bloggery

Burger, pivo, Aperol Spritz a statistiky

Po aktivitě přišla část večera, kvůli které jsme se původně sešli - sníst potravinu, vypít nápoj a pobavit se o našich článcích. Po útěku ze sklepení jsme si hladoví objednali všechno, co měli na jídelním lístku, a těšili jsme se na statistiky, jak si v přízni čtenářů vedeme. Nejčtenější článek měl tentokrát Lukáš z MC, kterému Jana vlastnoručně vytvořila i osobitý diplom:) Gratulujeme!

MC Lukáš

Zpět na články

Mohlo by tě zajímat

Nestíháš číst? Dej nám svůj e-mail a ty nejzajímavější články ti pošleme rovnou do schránky!