Daňové poradenství

Daniel Szmaragowski, Director

„Práce mě často vyšle i do zahraničí – na různá školení, konference či jednání s klienty. Sám jsem přednášel na seminářích v Bruselu či v Londýně a podíval jsem se několikrát do Ameriky a po Evropě. Je skvělé, že se můžete setkat s lidmi z různých kultur, zemí a hlavně si předat znalosti a zkušenosti s profíky z branže z celého světa. Mou specializací jsou převodní ceny a díky KPMG jsem získal mezinárodní zkušenosti. A to můžete získat i vy – až budete v novinách číst o nějaké transakci, budete si umět sami vytvořit reálnější obrázek o tom, jak proběhla.“

Celý příběh
Daniel Szmaragowski

Co budeš dělat, až nastoupíš do daňového poradenství?

Vyhledávat a studovat informace o firmách a daném sektoru

Komunikovat s klientem, seznamovat ho s daty, fakty, daňovými zákony, českou i EU legislativou

Dávat doporučení, navrhovat řešení klientovi

Chodit na schůzky a pořizovat zápisy a shrnutí

Pracovat s Excelem, Wordem a PowerPointem

Zpracovávat daňová přiznání

Získáš možnost projít si všechny specializované skupinky v rámci rotace a následně se rozhodneš pro tu specializaci, která tě zaujme: zdanění právnických či fyzických osob, DPH, mezinárodní zdanění, finanční instituce, fúze a akvizice, převodní ceny, litigace aj.

Pro koho se tato práce hodí?

Baví tě finance a daně? Chceš pracovat pro české i zahraniční klienty s profesionály v oboru? Zajímáš se o byznys i na mezinárodní úrovni? Chceš s námi vyrůst? Pak se hodí přesně pro tebe!

Zájem o finance, účetnictví a daně
Analytické myšlení a selský rozum
Studium ekonomických oborů

Co nového na blogu?

a nebo něco jiného ?