Zpět na články
Management Consulting

Co tě čeká v Consultingu každičký rok? Outdoor!

26. června 2017

Oddělení MC se jako každý rok v květnu vydalo na dva dny ven z Prahy, kde jsme si předali zkušenosti, pobavili se o tom, co všechno děláme, co nás čeká do budoucna a kde můžeme ještě přidat. Mimo to jsme se pořádně zapotili při nejrůznějších sportovních turnajích i při práci v lese. Čtěte, vezmu vás tam!

Letošní Outdoor, jak pravidelnému dvoudennímu výjezdu říkáme, se konal v nádherném areálu Hotelu Lions v Nesuchyni. Na Outdoory se každoročně celé oddělení Management Consultingu těší - je nás totiž 130, takže máme skvělou příležist si sdělit novinky, naučit se vzájemně něco nového a hlavně si užít spoustu zábavy.

IMG_6098

Než jsme se vydali sdílet znalosti do Nesuchyně, strávili jsme půl dne v překrásné přírodě Křivoklátska, kde jsme pomáhali čistit les. Na takovýto DobroDen má každý zaměstnanec v KPMG nárok minimálně jednou za rok. Prostě zabalit počítač a jít se provětrat prací tam, kde je třeba. Užili jsme si to - motykou, hráběmi a modrým poznávacím tričkem se nás vybavilo přes 60!

DSC_0889

To byly výhledy!

IMG_0555

Customer Experience meets Business Intelligence!IMG_0603

Centrem dění na Outdooru jsou pak přednášky a diskuze, při kterých sdílíme znalosti a zkušenosti napříč týmy.

IMG_6103

Na Outdooru je podle mého nejlepší ten neformální nádech a příležitost blíže se seznámit s kolegy, které sice denně vídám, ale znám je jen pracovně. Tým jsme utužili třeba na PubQuizu, na squashi, v bazénu nebo badmintonu. A samozřejmě večer u skleničky.

Nechceš příště jet s námi? Momentálně hledáme chytré a schopné absolventy do různých týmů v Consultingu - podívej na volné pozice!

Zpět na články

Mohlo by tě zajímat

Nestíháš číst? Dej nám svůj e-mail a ty nejzajímavější články ti pošleme rovnou do schránky!