Zpět na články
Audit obchodních a průmyslových společností

Auditoři na parníku!

6. července 2017

Začátek léta s sebou přináší vždy nejrůznější události a akce. Pokud sleduješ pravidelně KPMG na Facebooku, určitě jsi už četl/a o naší celofiremní párty ve Žlutých lázních. V tomto článku se dočteš o další super akci, kterou pro nás firma připavila :)

21. června se konala již tradiční a velice oblíbená auditorská plavba po Vltavě, které se zúčastnilo jak oddělení audit COM, tak FS. Jelikož nám počasí přálo, nahrnuli jsme se všichni na horní palubu, odkud jsme obdivovali krásy Prahy z trochu jiné perspektivy, než ji vidíme každý všední den cestou do práce a z práce. Letos jsme se vydali na parníku prozkoumat druhou stranu Vltavy než vloni – a to směrem do Tróji. Okoukli jsme tak i budovu River Garden, kam se již za pár dní celé naše auditní oddělení v rámci rekonstrukce budovy na Florenci na rok přestěhuje.

Auditní sbírka

Součástí této události byla i sbírka, v rámci které jsme mohli opět přispívat na dobrou věc, a peníze tak putovaly tam, kde jsou potřeba. Sbírka překonala loňský rok a celkově se vybralo 120 tis. Kč. Celá sbírka proběhla formou hlasování pro jednotlivé manažery – ti s nějvětší vybranou částkou se pak večer převlékli za vikingy a postarali se o zábavu navíc. :-)

Pětihodinová plavba uběhla díky dobrému jídlu, pití a skvělé hudbě tak rychle, že se většina z nás rozhodla pokračovat za zábavou dál do nedalekého klubu :). Myslím, že můžu s klidem tvrdit, že se už všichni těšíme na další rok. A pokud nám o sobě dáš vědět, můžeš se další plavby zúčastnit společně s námi!

Ještě nám zbývá posledních pár míst do pražského auditu commercial i financial services. Na stáž i na plný úvazek! Mrkni sem.

 

 

Zpět na články

Mohlo by tě zajímat

Nestíháš číst? Dej nám svůj e-mail a ty nejzajímavější články ti pošleme rovnou do schránky!